اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس برخورد عادلانه و صادقانه با مردم را تنها راه پاسخ به مطالبات و شنیدن صدای معترضین دانست و گفت: اصلاح در قوانین و سیاست‌های کلی کشور نیاز نیست، اجرای سیاست‌ها باید دقیق و درست صورت بگیرد.

مخاطب ۲۴مسعود پزشکیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حوادث اخیر در کشور و در توضیح اقداماتی که می‌توان در راستای تغییرات مشروع و در چارچوب نظام سیاسی جمهوری اسلامی انجام داد تا اعتراض به اغتشاش تبدیل نشود و امنیت در کشور تثبیت شود، گفت: همه مجموعه‌ها و بخش‌های کشور اعم از دولت، قوه قضائیه، نیروی انتظامی، مدارس و دانشگاه می‌توانند اصلاحاتی را داشته باشند، دانشجویان معترض بچه‌های خود ما هستد لذا باید ببینیم چرا وضعیت اینگونه شده و صدای اعتراض آن‌ها را بشنویم.

پیشنهاد مسعود پزشکیان برای پاسخ به مطالبات مردم

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی، افزود: راه حل شنیدن اعتراضات و جلوگیری از تبدیل اعتراض به اغتشاش برخورد عادلانه و صادقانه با مردم است. با مردم باید صادق بود و با آن‌ها بر اساس عدالت برخورد شود و از رفتار و برخورد جناحی، گروهی، قومی و قبیله‌ای پرهیز شود. اگر بر اساس عدالت و انصاف با مردم برخورد شود بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد.

 پزشکیان معتقد است: عده‌ای را نباید اجنبی قلمداد کرد و پنداشت که تنها عده‌ای کشور را دوست دارند. مملکت برای همه گروه‌ها و جریان‌ها است و به گروه یا جریانی خاص تعلق ندارد. ما باید اجازه دهیم کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند، حق رشد و نمو داشته باشند و برای آبادی و اصلاح جامعه کمک کنند.

وی در ادامه یادآور شد: مشکل در سیاست‌های کلی کشور نیست، اگر سیاست‌های کلی نظام دقیق و درست اجرا می‌شد، ما می‌توانستیم رتبه یک منطقه در همه موضوعات باشیم. در واقع مشکل در افرادی است که به اسم سیاست‌های کلی راه خود را می‌روند و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری را زیر پا می‌گذارند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلاامی، اظهار کرد: متاسفانه همه کسانی که اشتباهات خود را توجیه و بقیه را حذف می‌کنند، مشکل ایجاد کردند. ما با همین قوانین و سیاست‌ها می‌توانیم مشکلات کشور را حل و مطالبات مردم را پاسخ دهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار