اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ۳۳ هزار و ۸۱۰ تومان است. هر گرم طلا ۱۸ عیار یک میلیون و ۵۲۰ هزار معامله می‌شود

مخاطب ۲۴- به نقل از فرارو؛ قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۲۵ آبان با رشد ۵۸۰ تومانی به ۳۳ هزار و ۸۱۰ تومان رسید. همزمان قیمت یورو امروز در بازار متشکل ارزی ۶۴۵ تومان ارتقا پیدا کرد و آن را نزدیک ۳۴ هزار تومان فروختند. با این حال در بازار طلا شاهد ثبات نسبی قیمت‌ها بودیم. قیمت طلا ۱۸ عیار بدون تغییر درقیاس با آخرین خرید و فروش‌های دیروز یک میلیون و ۵۲۰ هزار تومان به ثبت رسید و ارزش سکه امامی با رشد هزار تومانی به ۱۶ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو امروز ۲۵ آبان ۱۴۰۱
قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی
قیمت دلار امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد در بازار متشکل ارزی به ۳۳ هزار و ۸۱۰ تومان رسید. آخرین نرخ دلار توافقی عصر دیروز ۳۳ هزار و ۲۳۰ تومان به ثبت رسید و تا ساعت ۱۱ و نیم امروز شاهد رشد ۵۸۰ تومانی قیمت این اسناس بودیم. همچنین نرخ فروش یورو امروز چهارشنبه در بازار متشکل ارزی با افزایش ۶۴۵ تومانی به ۳۳ هزار و ۹۴۵ تومان ارتقا پیدا کرد.

 


قیمت طلا ۱۸ عیار
قیمت طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۲۵ آبان در نخستین معاملات بازار یک میلیون و ۵۲۰ هزار تومان به ثبت رسید. عصر دیروز هر گرم طلا ۱۸ عیار با همین نرخ معامله می‌شد، اما نسبت به روز دوشنبه همین هفته شاهد رشد ۱۲ هزار تومانی نرخ طلا هستیم.
قیمت انواع سکه
قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۲۵ آبان تا ساعت ۱۱ و نیم صبح ۱۶ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان به ثبت رسید. عصر دیروز خرید سکه امامی ۱۶ میلیون و ۳۳۲ هزار تومان هزینه داشت و حالا هزار تومان به قیمت سکه امامی اضافه شده است. با این حال قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با افت ۱۱ هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۶۴۷ هزار تومان تنزل پیدا کرد و سکه گرمی که سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروخته شد، افت قیمت ۱۰ هزار تومانی را درقیاس با دیروز تجربه کرد.

برچسب ها: طلا دلار یورو
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار