اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
مراسم تودیع و معارفه رییس جدید شعبه اصفهان بیمه آرمان برگزار شد.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان؛ در بازدید انجام شده مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ از شعبه اصفهان که با حضور مدیرعامل بیمه آرمان، رییس شعبه اصفهان، معاونین فنی بیمه‌های غیر زندگی، فنی بیمه‌های اشخاص و فروش و بازاریابی، مدیران واحد‌های درمان، نظارت و بازرسی و همچنین رئیس حوزه مدیرعامل همراه بود، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید شعبه اصفهان برگزار شد.

رییس جدید شعبه اصفهان بیمه آرمان معارفه شد

گفتنی است در این مراسم عباس حبیبی به عنوان سرپرست جدید شعبه اصفهان معرفی شد و دکتر مجید قلی پور مدیرعامل بیمه آرمان از زحمات امیر سام بهرامی تقدیر و تشکر کرد.

 در ادامه مدیرعامل بیمه آرمان با ارائه برنامه‌های جدید این شرکت در خصوص افزایش سرمایه، توانمند سازی شبکه فروش و همچنین تمرکز استراتژیک بر خرده فروشی تاکید کرد.

همچنین مجید حبیبی معاون فنی بیمه‌های غیر زندگی، تاکید بر تمرکز نمایندگان و شبکه فروش در موضوع خرده فروشی و فروش بیمه‌های زندگی در دستور کار خود قرار داد.

خاطرنشان می‌شود: در قالب این مراسم، مسعود همتی معاون فنی بیمه‌های اشخاص نیز به ارائه طرح‌های رفاهی به نمایندگان مانند بیمه تکمیلی درمان اشاره کرد.

در پایان هادی رییس الذاکرین سرپرست معاونت فروش و بازاریابی بیمه آرمان، به بررسی مشکلات و مسایل نمایندگان، جلسه پرسش و پاسخ با آنها، معرفی برنامه‌های شرکت بیمه آرمان در جشنواره‌های فروش و طرح رفاه، افزایش سطح عملکردی نمایندگان در آئین نامه حدود اختیارات پرداخت و در خاتمه نمایندگان، نظرات و ایده‌های مرتبط با حوزه فعالیت خود را نیز مطرح کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار