اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
مدیرشعب استان خراسان رضوی از واحد‌های تولیدی شهرستان کاشمر و خلیل آباد بازدید به عمل آورد.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ مهدی امین بیدختی دربازدید از واحد‌های تولیدی شهرستان کاشمر و خلیل آباد از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

سوددهی شرکت تعاونی تا طرح توسعه سردخانه ۴۰۰۰ تنی
مدیر شعب استان ضمن بازدید از واحد‌های تولیدی شهرستان در دیدار با مدیران این مجموعه‌ها گفت: سعی و تلاش ما بر این هست در شرایط سخت در کنار مشتریان باشیم و با توجه به شرایط اقتصادی فعلی حمایت از شما کار آفرینان اولویت اصلی ما می‌باشد. امین بیدختی در این دیدار با شنیدن مشکلات و گلایه‌های تولید کنندگان پای درد دل آنان نشست و با توجه به نیار‌های متنوع پولی کارخانه‌های مختلف پیشنهادات و راهکار‌های فنی مالی لازم را جهت حل مشکلات ارئه کرد که با استقبال روبرو شد.
نقطه عطف این بازدید‌ها پیشرفت واحد‌های تولیدی با حمایت بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی بود. سردخانه مهندس شاکریان با دریافت مبلغ ۷ میلیارد رسیال تسهیلات اشتغال روستایی در سال ۹۷ از ظرفیت ۱۱۰۰ تن به ظرفیت ۴۰۰۰ تن در سال ۱۴۰۱ رسیده است. شرکت تعاونی توسعه عمران خلیل آباد هم در سال گذشته حدود ۷ میلیارد ریال سود خالص داشته است.
گفتنی است بازدید از کارخانه قند فرشاد، شرکت زرین فلز تنها شرکت تولید کننده آجر از ضایعات معادن کائولن، کارخانجات تولید نوشیدنی با نشان بیسمارک بزگرتی کارخانه تولید نوشیدنی در استان خراسان رضوی، شرکت تعاونی توسعه عمران خلیل آباد، سردخانه شاکریان و کارتن سازی مکرمی انجام شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار