اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۳
سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان با مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان دیدار و در خصوص موضوعات مختلف کاری گفت و گو کرد.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان در این نشست ضمن معرفی بانک، گزارشی از عملکرد، فعالیت‌ها و طرح‌های بانک ارائه نمود و اظهار داشت بانک توسعه تعاون بانکی خوشنام در فعالیت‌های بانکی است و حمایت از تولید و اشتغال زایی و همچنین هدایت منابع به سمت تولید و صنعت یکی از رویکرد‌ها و فعالیت‌های مهم بانک توسعه تعاون به شمار می‌رود.

دیدار سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون اصفهان با مدیر کل «صمت» استان
محمدعلی محترم گفت: پرداخت تسهیلات در بخش‌های اقتصادی به ویژه حوزه صنعت و ایجاد اشتغال و حمایت از صاحبان صنایع و کسب و کار‌های تولیدی که در راستای تولید و توسعه پایدار و اشتغالزایی موثر باشند از اهداف و برنامه‌های اصلی بانک توسعه تعاون است و بانک آمادگی لازم را در راستای حمایت از ان‌ها به کار خواهد گرفت.
وی افزود: بانک توسعه تعاون با تنوع خدمات و محصولات می‌تواند خدمات ارزشمندی را در اختیار صنعتگران و تولیدکنندگان قرار داده که این خدمات متناسب با نیاز صنعتگران و شرکت‌های مختلف در سطح استان است.
وی یادآور شد:بانک توسعه تعاون جوان‌ترین بانک در شبکه بانکی کشور است و بانک عامل صندوق توسعه ملی است که طی سال‌های اخیر عملکرد مثبت و قابل قبولی در اجرای طرح‌های ملی در حوزه‌های مختلف داشته است.
وی در همین راستا خواستار حمایت همه جانبه دستگاه‌های اجرایی استان به ویژه صنعت و معدن از بانک توسعه تعاون شد.
کمیلی مدیر کل صنعت، معدن و تجرت استان اصفهان در این نشست با اشاره به عملکرد خوب بانک توسعه تعاون در راستای پرداخت تسهیلات در جهت ایجاد و حفظ اشتغال خواستار افزایش حجم خدمات رسانی به جامعه هدف شد و از خدمات و تلاش‌های بانک توسعه تعاون در مسیر توسعه بخش صنعت کشور قدردانی کرد.
وی از مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان به خاطر بازدید‌های انجام شده از شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی استان و همچنین دیدار با مدیران عامل شرکت‌ها از نزدیک طی دو ماه اخیر تقدیر نمود و افزود: با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی بودن استان حمایت بیشتری از فعالان صنعتی و تولیدی استان به عمل آید
وی با بیان این نکته که شرکت‌ها و صنایع مادر در استان فعالیت دارندمنابع شرکت‌ها دراستان متمرکز شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار