اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۸۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۹
دومین شعبه تخصصی بانکداری شرکتی بانک ملی ایران با رویکرد مبتنی بر تسریع و تسهیل در ارائه خدمات مالی به مشتریان اعتباری با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل و دیگر مدیران ارشد بانک در تهران به طور رسمی افتتاح و آغاز به کار کرد.

مخاطب ۲۴- به نقل از بانک ملی ایران؛ حسن مونسان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در آیین افتتاح این شعبه تخصصی در شعبه حافظ ضمن تقدیراز خدمات و کوشش دست اندرکاران راه اندازی این شعبه به دوران بالندگی بانک ملی ایران اشاره کرد و افزود: طراحی و اجرای ایده‌های فناورانه و مبتکرانه در بانک طی یک سال اخیر دو چندان شد و امروز با برنامه ریزی و تلاش همکاران در حال اجرا و پیاده سازی در بانک است.

دومین شعبه تخصصی « بانکداری شرکتی » بانک ملی ایران افتتاح شد
وی با بیان این که بانک ملی ایران در ماه‌های پیش رو شاهد تحولات و دستاورد‌های بزرگی خواهد بود، اظهارداشت: ارائه خدمات گسترده و سرویس‌های منحصربفرد و ویژه به مشتریان اعتباری بانک در قالب بانکداری شرکتی یکی از این دستاورد‌ها خواهد بود.
مونسان مشتریان را از مهمترین دارایی‌ها و سرمایه‌های ارزشمند بانک دانست و افزود: ما با ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد به مشتریان اعتباری بانک در صدد جلب اعتماد و کسب رضایت حداکثری آن‌ها هستیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که راه اندازی و توسعه بانکداری شرکتی در بانک امری لازم و ضروری است، گفت: هدف از ایجاد و پیاده سازی بانکداری شرکتی در بانک ملی ایران با وجود فرآیندها، رویه‌ها و سازوکار مناسب جدید، ارتباط آسان، مستقیم و سریع مدیران با مشتریان است.
وی با اشاره به این که بزودی در سایر استان‌ها نیز شعب بانکداری شرکتی آغاز به کار خواهد کرد، یادآورشد: این شعب با تجهیز امکانات، چیدمانی جدید و وجود نیروی‌های متخصص مدیریت خواهد شد.
در ادامه این مراسم عباس افشاری راستین رئیس اداره کل بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری بانک ملی ایران گفت: به دلیل دسترسی آسان به کسب و کار‌های پر رونق، شعبه حافظ در تهران محل استقرار دومین شعبه بانکداری شرکتی شد.
وی ارائه خدمات آسان، یکپارچه، ویژه و سریع به صنعتگران، کارآفرینان و مدیران واحد‌های صنعتی و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از مهمترین ویژگی‌های این شعبه دانست و افزود: با وجود ابزار‌های مالی جدید و نیرو‌های متخصص و آموزش دیده خدمات ارزی و ریالی را در این شعبه به بهترین نحو ارائه خواهیم کرد.
گفتنی است در این مراسم علیرضا صادقی معاون بانکداری جامع، بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران و بهرام واقفی رئیس اداره کل بانکداری تجاری بانک ملی ایران نیز حضور داشتند.

برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار