اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۴
بانک کارگشایی با اعتقاد و باوری عمیق به صورت پیوسته و مستمر در مسیر اجرا و ایفای مسئولیت اجتماعی خود تاکنون تلاش کرده تا با پرداخت تسهیلات، زمینه ساز کمک به رفع نیاز‌های فوری و احتیاجات ضروری متقاضیان باشد.

مخاطب ۲۴- به نقل از بانک ملی ایران؛ بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحد‌های بانک ملی ایران طی هفت ماه نخست امسال با وجود ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در اقصی نقاط کشور در مجموع تعداد ۱۰۴ هزار و ۶۱۰ هزار فقره وام قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری به ارزش ۱۰ هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

بهره مندی بیش از ۱۰۴ هزار نفر از تسهیلات بانک کارگشایی طی هفت ماه
بانک کارگشایی در حال حاضر با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه در حداقل زمان بدون پرداخت اقساط ماهانه در ازای ترهین طلاآلات برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه ودیعه مسکن و ... در کنار مشتریان خود است.
بانک کارگشایی نیز از فروردین تا پایان مهر ماه امسال نیز تعداد ۴۸ هزار و ۴۴۸ فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش بیش از یک هزار و ۴۸۹ میلیارد ریال و تعداد ۵۶ هزار و ۱۶۲ فقره تسهیلات جعاله به ارزش بیش از هشت هزار و ۹۸۱ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب‌های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک و ... از دیگر فعالیت‌های مهم این واحد است.
بانک کارگشایی با حضور همیشگی خود در کنار مردم سعی در کمک و ادای دین خود به آحاد مردم است و با محور قراردادن مبانی بانکداری اسلامی با تمام توان و با تجهیز و بکار گیری منابع مالی و با تلاش‌های گسترده نیز پیشرفت و توسعه کشور را مسئولیتی مقدس می‌داند و به عنوان پیش آهنگ تحول در گره گشایی مردم سهیم و منشا خیر و برکت است.

برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار