اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
سعید معادی معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون از شرکت پتروکالای هکمتان، واحد برتر تولیدی بسته بندی و ذخیره قیر استان هرمزگان بازدید و از نزدیک با فعالیت های این شرکت آشنا شد.

معاون مدیرعامل همچنین در نشست با مدیرعامل شرکت پتروکالای هکمتان، آمادگی بانک توسعه تعاون را برای حمایت مالی از شرکت با هدف کمک به ایجاد اشتغال اعلام کرد.

آمادگی بانک توسعه تعاون برای حمایت از واحد برتر تولیدکننده قیر هرمزگان
مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ سعید معادی با بیان اینکه در این همکاری باید منافع دو طرف تامین شود، بر گسترش فعالیت‌ها در قالب انعقاد تفاهم نامه و بر استفاده از ظرفیت‌های مشترک تاکید کرد.

 


وی از آمادگی کامل بانک توسعه تعاون جهت ارائه خدمات در قالب LC برای توسعه و انجام پروژ‌های های شرکت خبر داد و اظهار امیدواری کرد که سطح تعامل طرفین بیش از پیش افزایش یابد و منابع بیشتری از شرکت نزد بانک متمرکز شود.
در ادامه رئیس هیات مدیره شرکت پتروکالا هکمتان، حمایت‌های بانک را از شرکت تا کنون بسیار رضایت بخش عنوان کرد و گفت: برای هرگونه کارکرد در جهت توسعه، پیشرفت کمی و کیفی این مجموعه آمادگی داریم.
وی شرکت پتروکالای هکمتان را از بزرگترین و فعال‌ترین مجموعه‌های تولید، پخش، حمل و صادرات انواع رده‌های مختلف قیر معرفی کرد که میزان سرمایه گذاری ثابت شرکت شامل توسعه مرحله ۲ و سه، افزون بر پنج هزار میلیارد ریال است و میزان اشتغالزایی این شرکت تولیدی را در حال حاضر ۹۰ نفر است.
دراین بازدید صیاد رحمان پور سرپرست امورستان‌ها و شعب، علیرضا عزیزی رئیس اداره کل ساختمان و املاک وهادی بخت یار رئیس اداره کل راهبری و پشتیبانی استان‌ها و شعب و سید عنایت خدا کرم پور مدیر شعب استان و معاونین و رئیس شعبه مرکزی بندرعباس حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار