اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
تاجر محلی هندوستانی در کلینیک دندانپزشکی در انتظار رسیدن نوبتش بود که دچار مرگ ناگهانی شد.

به گزارش مخاطب ۲۴، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مرگ تراژدیک یک تاجر محلی در یکی از کلینیک‌های دندانپزشکی کشور هند را به تصویر می‌کشد. این تاجر که نامش " دیلیپ کومار " اعلام شده در کلینیک دندانپزشکی منتظر رسیدن نوبتش بود که دچار سکته ناگهانی شد و جانش را از دست داد.

آخرین لحظات زندگی تاجر در کلینیک پزشکی + فیلم

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این اتفاق در کلینیکی در شهر بارمِر واقع در ایالت راجاستان هند رخ داد. ویدئویی که در شبکه اجتماعی توئیتر منتشر شده است چگونگی مرگ این مرد میانسال را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو مشاهده می‌شود که کومار پس از ورود به داخل کلینیک سرگرم خواندن روزنامه می‌شود. لحظاتی بعد او در حالی که دچار علائم حمله قلبی شده دستان خود را به طرفین باز کرده و سپس بیهوش شده و روی زمین سقوط میی کند. در ادامه منشی کلینیک دندانپزشکی و افرادی که در داخل یک اتاق حضور دارند به کمک وی می‌تابند.


بیشتر بخوانید


بنا به این گزارش پس از این حادثه این مرد با تاکسی به بیمارستان ناهاتا منتقل شد، اما پزشکان مرگ وی را اعلام کردند. دکتر " کاپیل جیان "، رئیس کلینیک دندانپزشکی در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت که از مرگ این بیمار در داخل کلینیک شوکه شده و تنها توانسته خبر سکته قلبی وی را به خانواده اش اطلاع دهد.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس هند در خصوص این حادثه در حال انجام است.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار