اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۶۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
ارزش بیت‌کوین ظرف یک روز ۱۰ درصد ریخت و به کمترین سطح از آبان ۹۹ رسید. قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال امروز پنجشنبه ۱۹ آبان چقدر است؟

مخاطب ۲۴- به نقل از فرارو؛ بیت‌کوین درست یک سال پیش روی قله تاریخی خود ایستاد، اما الان نسبت به آن روز نزدیک ۷۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است. ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ یعنی ۱۹ آبان پارسال قیمت بیت‌کوین درحالی به ۶۸ هزار دلار رسید که صبح امروز ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ رهبر بازار ارز دیجیتال در نیمه کانال ۱۶ هزار دلار معامله شد. این فقط بخشی از عملکرد بیت‌کوین در یک سال قبلی است، اما در ۲۴ ساعت اخیر شاهد زلزله جدیدی در بازار ارز دیجیتال بودیم. طوری که در این مدت کمترین قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین به ۱۵ هزار و ۷۰۰ دلار رسیده و کمترین سطح آن در دو سال قبلی محسوب می‌شود. اتریوم رفتاری شبیه بیت‌کوین داشته و بازدهی روزانه دوج‌کوین، ترون و شیبا بین منفی شش تا منفی ۱۰ درصدی به ثبت رسیده است. همزمان در یک روز تقریبا ۹۰ میلیارد دلار از بازار خارج شد و حجم کل معاملات به ۸۷۰ میلیارد دلار تنزل پیدا کرد.

قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال پنجشنبه ۱۹ آبان/ باز هم سقوط قیمت بیت‌کوین

قیمت بیت‌کوین؛ ۱۶ هزار و ۶۰۰ دلار
قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز پنجشنبه ۱۹ آبان روی پله ۱۶ هزار و ۶۰۰ دلار ایستاد؛ تقریبا هزار و ۷۰۰ دلار کمتر از دیروز. بیت‌کوین صبح چهارشنبه ۱۸ هزار و ۳۰۰ دلار ارزش داشت و در شبانه‌روز اخیر بیشترین سطح آن ۱۸ هزار و ۴۹۰ دلار بوده است. از آن طرف کمترین قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت قبلی رقم ۱۵ هزار و ۷۰۶ دلار به‌ثبت رسیده که با قیمت بیت‌کوین در نوامبر ۲۰۲۰ یعنی آبان ۹۹ برابری می‌کند. همزمان با افت ۱۰ درصدی قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت قبلی باید بازدهی هفتگی آن را منفی ۱۹ درصد درنظر بگیریم. چون پنجشنبه هفته قبل بیت‌کوین تقریبا ۲۰ هزار و ۴۰۰ دلار ارزش داشت. دقیقا یک سال پیش بیت‌کوین روی قله ۶۸ هزار و ۶۶۴ دلار ایستاد، اما الان نسبت به آن روز شاهد ریزش ۷۶ درصدی ارزش رهبر بازار ارز دیجیتال هستیم. همچنین حجم ۳۱۵ میلیارد دلاری معاملات بیت کوین، الان سهم آن را از کل بازار حدود ۳۶.۵ درصد نشان می‌دهد.

 

قیمت اتریوم؛ هزار و ۱۸۰ دلار
قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت قبلی نزدیک ۱۰ درصد کاهش پیدا کرد. قیمت لحظه‌ای اتریوم امروز پنجشنبه ۱۹ آبان درحالی هزار و ۱۸۰ دلار به ثبت رسید که دیروز دومین ارزدیجیتال مهم دنیا هزار و ۳۱۰ دلار ارزش داشت. در روزی که ۱۳۰ دلار از ارزش اتریوم آب رفت، بیشترین قیمت لحظه‌ای آن همان رقم هزار و ۳۱۰ دلار محسوب می‌شود و کمترین قیمت آن هزار و ۸۷ دلار بوده که با قیمت اتریوم در ژانویه ۲۰۲۱ یعنی دی‌ماه ۹۹ برابری می‌کند. سرمایه‌گذاران اتریوم درمقایسه با هفته قبل و سال قبل به‌ترتیب متحمل ضرر ۲۳ و ۷۵ درصدی شدند. چون پنجشنبه هفته قبل یعنی ۱۲ آبان، اتریوم تقریبا هزار و ۵۰۰ دلار ارزش داشت و یک سال قبل یعنی ۱۹ آبان، اتریوم روی قله تاریخی خود یعنی چهار هزار و ۸۵۱ دلار قرار گرفته بود. صبح امروز حجم کل معاملات اتریوم نزدیک ۱۴۵ میلیارد دلار تخمین زده می‌شد که به معنی تسلط ۱۶ درصدی آن به کل بازار ارز دیجیتال است.

قیمت انواع ارز دیجیتال
سقوط قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت قبلی با ثبت بازدهی منفی برای اغلب ارز‌های دیجیتال سرشناس همراه بوده است. کاردانو یا همان ADA که الان با دراختیار داشتن ۱.۵ درصد از سهم بازار، هشتمین ارز دیجیتال دنیا محسوب می‌شود، در این مدت شش درصد از ارزش خود را از دست داده است. قیمت کاردانو امروز پنجشنبه ۱۸ آبان ۰.۳۴۷ دلار به ثبت رسید که درقیاس با هفته قبل سرمایه‌گذاران آن ۱۲ درصد ضرر کردند. قیمت دوج‌کوین امروز با افت شش درصدی به ۰.۰۸۱ دلار رسید و ارزش این یکی نسبت به هفته قبل نزدیک ۴۰ درصد پایین آمده است. قیمت شیبا اینو امروز ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار به ثبت رسید که به معنی بازدهی منفی هفت درصدی آن در شبانه‌روز قبلی است. ارزش ترون نیز با افت ۱۰ درصدی به ۰.۰۵۵ دلار رسیده است. این وسط ترا کلاسیک با نماد LUNC که همچنان یکی از ارز‌های دیجیتال مهم در ایران است، شرایط متفاوتی را تجربه کرده است. قیمت ترا کلاسیک صبح امروز ۰.۰۰۰۰۱۸۲ دلار یعنی تقریبا هفت تومان بود که بازدهی روزانه مثبت هفت درصدی آن را نشان می‌داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار