اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام این که «بانک دی روی ریل شفافیت است»، گفت: بانک مرکزی هم از عملکرد این بانک راضی است.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک دی؛ دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه زنده «صف اول» شبکه خبر تلویزیون با اشاره به این که با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی، پس از استقرار هیئت‌مدیره جدید، در کمتر از دو ماه مجامع صورت‌های مالی سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ این بانک برگزار و نماد آن بازگشایی شد، ادامه داد: فعالیت‌های خوبی در بانک انجام شده است و با ادامه این روند، بانک دی به نقطه مطلوب خواهد رسید.

بانک دی روی ریل شفافیت است
وی بانک دی را نیازمند اصلاحات ساختاری و نهادی دانست و با اشاره به این که اموال و املاک مازاد این بانک باید به فروش برسد، اظهار کرد: با این اقدام که به صورت جدی در دستور کار هیئت‌مدیره بانک قرار دارد هم نقدینگی لازم برای اعمال نقش بانکی و پولی بانک، جذب می‌شود و هم میزان استقراض از منابع بانک مرکزی کاهش می‌یابد.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر این که بانک دی با سرعت خوبی در حال پیشرفت است، ادامه داد: بخش قابل توجهی از منابع غیرجاری و تسهیلات معوق این بانک نیز با طی روند حقوقی و قضایی در حال پیگیری و وصول است.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی همچنین اعلام کرد که طی یک برنامه یک ساله، بنیاد شهید و امور ایثارگران قصد دارد با اتخاذ تمهیدات مناسب، اعمال مدیریت در این بانک را به عهده مجمع سهامداران بانک واگذار کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار