اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۵۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
در دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان عنوان شد:
در دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان عنوان شد.

محمد حسین صفاری مدیرکل، هادی زمانی معاون توسعه مدیریت و منابع و تعدادی از مدیران اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان یک شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از خط تولید، با مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل، احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی، علیرضا آجدانی مدیر بیمارستان شهید مطهری و چند تن از مدیران مالی شرکت دیدار و در خصوص تعاملات و توسعه همکاری‌های فی مابین گفتگو و تبادل نظرنمودند.

خدمات بیمه سلامت به خانواده بزرگ ذوب آهن توسعه می یابد
مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان؛ مهندس رخصتی در این دیدار گفت: ذوب آهن اصفهان با استفاده از روش کوره بلند در تولید فولاد، محصولات خود را بدون استفاده از یارانه انرژی و با رعایت استاندارد‌های زیست محیطی با مبنا قرار دادن شعار با اطمینان بسازید روانه بازار کشور نموده و با این هدف به پیش می‌رود.
وی افزود: این شرکت سلامت کارکنان خود را به عنوان سرمایه‌های انسانی در اولویت قرار داده و در این جهت با صرف هزینه‌های لازم در امر بهداشت و درمان برای کارکنان و بازنشستگان و حتی مردم منطقه، تلاش نموده که به مسئولیت اجتماعی خود عمل کند.
مدیر عامل شرکت افزود: شاغلان و بازنشستگان ما امکانات خوبی از بیمه سلامت دریافت کرده اند و سعی شده است که بازنشستگان همواره از خدمات این حامی خود بهره‌مند شوند.
وی تاکید کرد: ذوب آهن اصفهان از ابتدای تاسیس تا کنون در امر تربیت نیرو‌های متخصص و انتقال تجربه و فن به دیگران عمل کرده است.
مهندس رخصتی در پایان با دعوت از مدیران بیمه سلامت برای بازدید از امکانات بیمارستان درجه یک شهید مطهری ذوب آهن اصفهان خواستار سرعت عمل و به روز رسانی ارایه خدمات پزشکی به کارکنان و تبادل تجربیات شد.
محمد حسین صفاری مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان ذوب آهن اصفهان را میراث بزرگ و معنوی استان و کشور معرفی کرده و بر ضرورت تعامل بیشتر با این شرکت تاکید کرد.
وی گفت: بیمه سلامت ایران در کل کشور ۴۵ میلیون نفر را تحت پوشش قرار داده و در استان اصفهان نیز ذوب آهن اصفهان با ۴۶ هزار شاغل و بازنشسته، تحت پوشش این بیمه است و از این جهت همکاری و ارتباطات فی مابین از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی افزود: بیمه مذکور مردم محور و خدمت محور بوده و در این راستا با اخذ مجوز از هیئت مدیره بیمه سلامت، تامین بیمه کارکنان و بازنشستگان ذوب آهن اصفهان با سهولت بیشتری انجام خواهد گرفت.
مدیر عامل بیمه سلامت افزود: با همکاری و تعامل خوب مسئولین ذوب آهن اصفهان، عرضه خدمات بیمه‌ای به روز شده و این خدمات گسترش می‌یابد.
وی افزود: ناظران بیمه سلامت برای تامین نیاز‌های بیمه شده گان، تجهیزات، ساختمان‌ها، دستگاه‌ها و خدمات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را ارزیابی کرده و خدمات خود به این مراکز را توسعه می‌دهند.
وی در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار ارزیابی و توسعه خدمات بیمه سلامت کارکنان ذوب آهن اصفهان را از مهمترین موضوعات مورد بررسی در جلسه با مسئولین این شرکت دانست و افزود: در این جلسه امکانات و خواسته‌های دو طرف مطرح و با طرح پیشنهادات و نظرات سازنده، به نتایج مثبتی دست یافتیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار