اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۵۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲
دکتر احمدی اعلام کرد:
مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر اینکه نگاهی نوآورانه و متفاوت در ارائه خدمات بانکی به مشتریان داریم،گفت: در شش ماهه نخست سال با فاصله گرفتن از بانکداری سنتی و حرکت در مسیر بانکداری حرفه ای، توانسته ایم شاهد افزایش سهم بانک شهر در فضای رقابتی بازار پولی و بانکی کشور باشیم.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک شهر؛ دکترسیدمحمدمهدی احمدی با تاکید بر اینکه همت بالای مدیران؛ غیرت، وفاداری و تلاش کارکنان، بانک شهر را در مسیر پیشرفت قرار داده است، افزود: هم اکنون با نیازسنجی‌های صورت گرفته از مشتریان و احصاء نیاز‌های آنان؛ خدمات بانکی و مالی با روش‌ها و رویه‌های جدید به تمامی اقشار جامعه ارائه می‌شود.

افزایش سهم بانک شهر در فضای رقابتی بازار پولی و بانکی کشور
دکتر احمدی با بیان اینکه امروز شعب بانک شهر به عنوان مشاوری متخصص و توانمند درکنار مشتریان قرار دارند، عنوان کرد: زیرساخت‌های لازم و اقدامات مناسب برای تامین نیاز‌های شهروندان در حوزه بانکداری شرکتی، خرد و تجاری نیز انجام گرفته است.
مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون نیز شاهد تغییرات بزرگ و اقدامات تاثیرگذار برای پیشرفت بانک بوده ایم، گفت: چابکی و انعطاف پذیری در تصمیم گیری از مهم‌ترین شاخص‌های این بانک است.
دکتر احمدی تصریح کرد: با نگاه تحول گرا به حوزه فناوری اطلاعات و ایجاد چسبندگی با شرکت‌های دانش بنیان همچنان به صورت هدفمند و به دنبال خلق محصولات و خدمت رسانی شایسته‌تر به مشتریان هستیم.
وی با تاکید بر اینکه وجود شهرداری‌ها و پیوند با آن‌ها را یکی از فرصت‌های مهم برای کمک به آبادانی ایران اسلامی و اشتغال جوانان می‌دانیم، افزود: تفاهم نامه‌هایی را با شهرداری‌های کلان شهر‌ها با هدف بهره مندی آنان از ظرفیت‌های مالی و به خصوص دستاورد‌های بانک در حوزه فناوری اطلاعات منعقد کرده ایم.
مدیرعامل بانک شهر خاطرنشان کرد: با تمرکز بر ظرفیت‌های تامین مالی زنجیره تامین (SCF)؛ روش‌های نوینی دیگری را نیز برای تامین مالی پروژه‌های بزرگ و حمایت از تولیدات داخلی در دستور کار داریم.

برچسب ها: بانک شهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار