اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش از مشارکت گسترده و در حال افزایش بازاریان برای ارائه تخفیف به گردشگران در هفته کیش خبر داد.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش؛ رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان با اشاره به برگزاری هفته کیش افزود: جامعه بازاریان و بازرگانان مصمم است همراه و همگام با سازمان منطقه آزاد کیش، تمام صنوف و جوامع صنفی و نیز ارکان و نهاد‌های کیش که تلاش می‌کنند با میزبانی هر چه بهتر در این هفته خاطرات متمایزی را برای گردشگران به ثبت برسانند؛ تخفیفات ویژه‌ای را برای عرضه کالا‌ها درنظر بگیرید.

افزایش مشارکت بازاریان کیش برای ارائه تخفیف به گردشگران در هفته کیش
سادات نجفی با بیان این که تقاضای ما از همکارانی که در بخش بازار، خدمات ارائه می‌دهند این است که ضمن تکریم ارباب رجوع، همانند گذشته طوری رفتار نمایند که گردشگر این وجه تمایز را در هفته کیش حس­ کند اظهار داشت: تعدادی از فروشگاه‌های کیش برای برگزاری حراجی و ارایه کالا‌های خود با قیمت و تخفیف مناسب اعلام آمادگی کردند و این فهرست در حال افزایش است و از طریق رسانه‌های گروهی اطلاع رسانی خواهد شد.
وی تاکید کرد: بسیاری از فروشگاه‌ها در جزیره کیش در حراج فصلی خود هستند و ممکن است در این فهرست نباشند که ما سعی داریم آن‌ها را نیز به این فهرست اضافه کنیم.
نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان با بیان این که مشارکت بخش خصوصی از ضروریات توسعه گردشگری در جزیره کیش است؛ بر لزوم همکاری هر چه بیشتر مردم برای میزبانی شایسته از گردشگران در هفته کیش تاکید کرد.
گفتنی است هفته کیش از ۱۸ تا ۲۴ آبان ۱۴۰۱ در جزیره کیش برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربحث ترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار