کد خبر: ۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷
رییس شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان:
تهران-ایرنا- رییس شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: نامزدهای اصلاح طلب در انتخابات آتی را در سراسر کشور و در تمام حوزهای انتخابیه معرفی می کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمدرضا عارف روز سه شنبه در حاشیه رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی اصلاح طلبان در نشست خبری که با حضور مصطفی کواکبیان، حسین کمالی و علی شکوری راد برگزار شد، گفت: نامزد‌ها را لایه بندی نمی‌کنیم و به این مساله اعتقادی نداریم که بین نخبگان و برجستگان دسته بندی کنیم و تعدادی چهره‌های شاخص هستند که رای آوری بالایی دارند و وزن لیست را بالا می‌برند، اما با اقدام هیات نظارت این چهره‌ها رد صلاحیت شده اند.
وی افزود: در تعدادی از استان‌ها عملا از چهره‌های شاخص کسی را نداریم، اما چهره‌های نخبه‌ای هستند که تایید شده اند و امید است با تایید نظر شورای نگهبان لیست‌ها را ببندیم و تعدادی از چهره‌های خدوم برگردند تا لیست را در کل کشور ببندیم و نامزد‌های اصلاح طلب را در تمام حوزه‌ها معرفی کنیم.
رییس شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان تصریح کرد: هنوز تصمیمی برای ائتلاف در این شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گرفته نشده و آنچه در رسانه‌ها گفته می‌شود نظرات شخصی است.
عارف تاکید کرد: تلاش می‌کنیم برای ۲۹۰ کرسی نامزد داشته باشیم؛ فهرست ما برای تهران کامل و ۳۰ نفره خواهد بود، امید است در روز‌های آینده فهرست ما قطعی شود.
وی تصریح کرد: در مورد ائتلاف هنوز این موضوع در دستور کار نیست؛ اگر ضرورت‌ها و شرایط ایجاب کند در شورا تصمیم گیری خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها