اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۳۰۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳
سیدمسعود میرکاظمی در مورد اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان گفت: آیین‌نامه اجرایی این قانون پس از سال‌ها در دولت سیزدهم تصویب و ابلاغ شد و سازمان برنامه و بودجه خود را مکلف به اجرای قانون می‌داند.

مخاطب ۲۴- سیدمسعود میرکاظمی در مورد اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان گفت: آیین‌نامه اجرایی این قانون پس از سال‌ها در دولت سیزدهم تصویب و ابلاغ شد و سازمان برنامه و بودجه خود را مکلف به اجرای قانون می‌داند.

زمان افزایش حقوق معلمان اعلام شد!

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به پرداخت علی‌الحساب در شهریور افزود: حتی سازمان آمادگی پرداخت علی‌الحساب برای حقوق مهرماه را هم داشت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تأکید کرد: تاکنون احکام معلمان توسط آموزش‌وپرورش صادر نشده که به‌محض صدور احکام افزایش حقوق لحاظ خواهد شد و حتی منابع مورد نیاز در خزانه برای اجرای این کار در نظر گرفته شده است.

 میرکاظمی با بیان اینکه اعتبار موردنیاز جهت رتبه‌بندی معلمان در نظر گرفته شده که پس از صدور احکام معلمان در سقف بودجه پرداخت خواهد شد، تصریح کرد: امیدواریم اجرای این طرح علاوه بر کمک به بهبود معیشت معلمان عزیز به بهبود سطح کیفیت آموزش در مدارس نیز منجر شود.

پیش از این سازمان برنامه بودجه اعلام کرده بود: پس از ابلاغ آیین نامه‌های اجرایی مربوطه طی مصوبه شماره ۵۹۴۲۶/ت ۵۹۷۹۴ هـ مورخ ۱۲/۴/۱۴۰۱ و اصلاحیه آن به شماره ۸۱۸۴۳/ت ۶۱۰۱۵۱ هـ مورخ ۱۵/۵/۱۴۰۱ هیئت وزیران، مقرر گردید تا زمان نهایی شدن بررسی‌ها و استقرار معلمان در رتبه‌های استحقاقی مبلغی به عنوان علی الحساب به کلیه مشمولین نظام رتبه بندی معلمان پرداخت گردد.

بر این اساس طی ابلاغیه شماره ۲۵۰۹۸۲ مورخ ۲۴/۵/۱۴۰۱ مبلغ ۸۳ هزار میلیارد ریال بابت علی الحساب خالص پرداختی اجرای طرح رتبه بندی معلمان به مدت ۱۱ ماه (مهر ۱۴۰۰ لغایت مرداد ۱۴۰۱) به وزارت آموزش و پرورش- ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها اختصاص یافته و به حساب مشمولین واریز شده است.منبع: خبر انلاین

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
معلم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶
0
0
برای نه ماه واریز شده نه یازده ماه!!!
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶
0
0
متاسفانه علی الحساب برای مهرآفرین ها با ۲ ماه تاخیر و ۵ ماه واریز شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
0
0
جالب است یکی اعلام آمادگی یکی هنوز درحال اجرا رتبه بندی بعد اون میگه اجرا شد این یکی بعدا اعلام میکنه بار مالی تامین بشه پاس کاری خوبی است و این داستان تا ۱۴۰۸ ادامه دارد
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار