اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۷۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
در مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت مخابرات ایران , دو عضو جدید هیئت مدیره شرکت کاراشاب معرفی شدند.
 به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در مراسمی که روز شنبه ۹ مهر ماه ۱۴۰۱ ، در محل شرکت کاراشاب برگزار شد ،آقایان علیرضا صدر منصوری و حامد بناگر بعنوان اعضای جدید هیئت مدیره این شرکت معرفی شدند.
 
معرفی دو عضو جدید هیئت مدیره شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب
 
مهندس سلطانی در این مراسم از اهمیت و مأموریت جدید این شرکت گفت و خاطر نشان کرد : اگرچه در سال گذشته در این شرکت کارهای بسیار خوب و مهمی انجام شده است اما با توجه به پتانسیل موجود، توقع بیشتری می رود لذا امیدواریم که روند روبه رشد صورت گیرد تا این شرکت به عنوان یک برند مطلوب در حوزه IT مطرح شود.
شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب ، مجری طرح توسعه خدمات ارزش افزوده بر بستر شبکه تلفنی و دیتای ثابت شرکت مخابرات ایران با مأموریت استقرار شرکتی سازمان یافته و فوق العاده ماهر در زمینه خدمات ارزش افزوده با هدف نظارت و بهبود مداوم سرویس های جاری است که سرویس های خلاقانه جدید را برای فراهم کردن ارزش جهت کسب و کار شرکت مخابرات ایران و با کمک فناوری ، فرآیند و روالی که به درستی و استاندارد تهیه شده است ، ایجاد می کند.

شرکت کاراشاب در سال ۱۳۹۱ با سرمایه شرکت مخابرات ایران و بانک مرکزی ، با هدف کارآمد سازی شبکه ارتباطی کشور ایجاد شد. با توجه به افزایش روزافزون سرویس های ارزش افزوده بر بسترهای مخابراتی و لزوم مدیریت متمرکز بر این زنجیره منطبق بر اهداف عالیه شرکت مخابرات ایران ، موجب شد سهامداری این شرکت به طور کامل و صد در صدی به شرکت مخابرات ایران انتقال یابد.

گفتنی ست ،این مراسم با حضور مهندس سلطانی ،مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ،مهندس بیدخام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل ، مهندس سید صالحی ، معاون فناوری اطلاعات این شرکت و دکترعلمائی،مدیر عامل شرکت کاراشاب ، مهندس صیدی، رئیس هیئت مدیره ،مهندس جعفری نجف آبادی ،نایب رئیس هیئت مدیره ، مهندس امامی عضوهیئت مدیره و مهندس امیری ، دبیر هیئت مدیره این شرکت برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار