اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۷۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
فروش شرکت بیمه کوثر در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ با ۵۵ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۴۱ هزار و ۵۸۵ میلیارد ریال رسید.

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط‌ عمومی و اعلام مدیر طرح و برنامه بیمه کوثر، در نیمه نخست سال‌جاری شرکت ترکیب فروش 84.1 درصدی رشته‌های غیرزندگی و 15.9 درصدی رشته‌های ‌زندگی را عملیاتی کرده است.

 

حق‌بیمه تولیدی بیمه کوثر از مرز ۴۱ هزار میلیارد ریال عبور کرد

محسن آصفی گفت: در طی این دوره رشته‌های مهندسی و باربری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد فروش را میان رشته‌های بیمه‌ای داشته‌اند و همچنین در زمینه فروش رشته عمر و پس‌انداز نسبت به مدت زمان مشابه، رشد ۳۳ درصدی را تجربه کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه شرکت بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت ۴۵ درصد در این دوره، مبلغ ۱۸ هزار و ۶۱۷ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: در بخش خسارت، سهم رشته‌های غیرزندگی ۸۶.۱ درصد و بیمه‌های زندگی ۱۳.۹ درصد از کل خسارت‌های پرداختی بوده است.

مدیر طرح و برنامه شرکت گفت: با همت و تلاش معاونان، مدیران و کارکنان در ستاد و سرپرستی‌ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی تاکنون ۵۷ درصد از برنامه‌های پیش‌بینی شده در سال‌جاری تحقق یافته است.

برچسب ها: بیمه کوثر
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار