اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۷۶۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۱
مدیرعامل بانک صادرات ایران در دیدار با فعالان اقتصادی استان همدان گفت: ظرفیت‌های کشاورزی، صنعتی، جاذبه‌های گردشگری و واقع شدن در مسیر ترانزیتی غرب کشور، قابلیت‌های فراوانی برای افزایش سهم استان همدان از تولید ناخالص ایجاد کرده و بانک صادرات ایران با استفاده از طرح‌ها و محصولات نوین و توانمندی‌های بالقوه خود، از برنامه‌های توسعه‌ای واحدهای تولیدی و اقتصادی این استان بیش از پیش حمایت خواهد کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی در این سفر که با همراهی ایرج نیک‌اختر، مشاور مدیرعامل و معاون اعتبارات و سیدکاظم مرتضوی اسکویی، معاون شعب بانک صادرات ایران انجام شد، رویکرد جدی بانک مبتنی بر طراحی محصولات و خدمات متناسب با نیاز مشتریان را خاطرنشان کرد و افزود: بانک صادرات ایران بر پاسخگویی حداکثری به نیازهای مشتریان تاکید دارد و به همین منظور محصولات و خدمات متنوعی را با هدف ایجاد ارزش افزوده حداکثری برای متقاضیان طراحی و روانه بازار کرده است.
 
بانک صادرات ایران برای تقویت ظرفیت‌های اقتصادی استان همدان همکاری خواهد کرد
 
ایمانی در دیدار با فعالان اقتصادی و مدیران واحدهای تولیدیی با اشاره به همجواری این استان با استان‌های کرمانشاه، کردستان، لرستان، قزوین، مرکزی و زنجان و زیرساخت‌های فرهنگی و گردشگری و همچنین صنایع دستی، برای افزایش توان خدمت‌رسانی بانک صادرات ایران به اقتصاد و رونق بیشتر کسب و کار در این استان اعلام آمادگی کرد.
وی با اشاره به این که این استان در تولید برخی محصولات کشاورزی دارای رتبه اول در کشور است، حجم تولید و صادرات سایر تولیدات زراعی و باغی این استان را نیز مورد اشاره قرار داد و یکی از ماموریت‌های نظام بانکی را حمایت از بخش کشاورزی عنوان و افزایش توان تسهیلات‌دهی و استفاده از محصولات و خدمات نوین بانک صادرات ایران برای ارتقا و توانمندسازی اقتصاد مردم استان همدان را مورد تاکید قرار داد.
وی همچنین در این سفر از مجتمع صنایع تبدیلی غذایی «بهفام بهار» همدان بازدید و با مدیران این شرکت دیدار و راهکارهای بانک صادرات ایران برای کمک به ارتقای تولیدات آن را متذکر شد. 
مدیرعامل بانک صادرات ایران در این سفر از شعب این بانک در شهرستان‌های فامنین، رزن، کبودرآهنگ، لالجین و بهار  بازدید کرد و بر ارائه خدمات مطلوب متناسب با خواسته و نیاز مشتریان تاکید کرد.
برچسب ها: بانک صادرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار