اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۷۵۵۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان در زمستان سال 1390 با یک دامنه اینترنتی و چند وبلاگ با موضوعات مددکاری اجتماعی به مدت دو سال و صرفاً با هدف نیازسنجی و آسیب شناسی حوزه رسانه های مددکاری اجتماعی ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان یک رسانه مستقل و غیر وابسته به هر ارگان و سازمانی است. مهمترین هدفی که در این رسانه خودجوش دنبال می‌شود ارتقاء سطح آگاهی جامعه نسبت به حرفه تخصصی مددکاری اجتماعی می باشد. تمام تلاش‌های مجموعه رسانه‌های مددکاری اجتماعی ایرانیان این است که بروزترین اخبار و اطلاعات علمی، تخصصی- تحلیلی در حوزه مددکاری اجتماعی را اطلاع رسانی نماید. این مجموعه با همین هدف عام المنفعه نیز از سال 92 تا به امروز، فعالیت‌های علمی، خبری، پژوهشی و رسانه ای بیشماری انجام داده است.

رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان چه فعالیت‌هایی انجام داده‌اند؟

 رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان بیش از یک دهه است که در راستای تحقق اهداف متعالی مددکاری اجتماعی در حوزه رسانه قدم برداشته است. حال این اهداف در گرو رضایت مخاطبین این رسانه اعم از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی وگروههایی است که به نوعی به اخبار و مطالب چنین مجموعه‌هایی نیاز دارند. در مجموعه رسانه‌های تخصصی مددکاری اجتماعی، اجرای پروژه کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران برای اولین بار انجام شده است و همین اقدام موجبات شناسایی شدن بخش عظیمی از استعدادهای جوان نهفته در حوزه مددکاری اجتماعی کشور را فراهم نمود که توانستند با یک عزم و اراده جمعی، تحت مدیریت راهبردی این رسانه، نوع نگاه خود را پیرامون موضوعات کارزارهای رسانه ای به سمع و نظر مخاطبین آن برسانند.

رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

باشگاه و خانه تاب آوری ایرانیان

تأسیس اولین باشگاه تاب آوری کشور و نیز خانه تاب آوری ایرانیان از سال 1393 با هدف ساماندهی عملکرد رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان در حیطه های متنوع علمی پژوهشی و آموزشی متمرکز بر حوزه تاب آوری، از اقدامات مهم ثبت شده در کارنامه عملکرد این رسانه می باشد. فعالیت مهم دیگری که در رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان قابل توجه بوده است نگارش 5 کتاب مهم در حوزه های مختلف مرتبط با مددکاری اجتماعی می باشد. به بیان ساده‌تر؛ شعار اصلی این مجموعه، این است که ما از تمامی ظرفیتها و پتانسیل های موجود در این مجموعه رسانه ها بعنوان یک تریبون اثرگذار، برای آزادسازی صداهای نهفته در بطن جامعه مددکاران اجتماعی کشور بهره خواهیم جست و در تمامی مراحل سخت شغلی حرفه ای بعنوان یک حامی رسانه ای، در کنار جامعه مددکاری اجتماعی کشور باقی خواهیم ماند.

رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

رسانه انگلیسی مددکاری اجتماعی ایرانیان

وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان

تمام اهداف وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان، بوسیله بازوان توانمند آن یعنی مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران، پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران و نیز پایگاه انگلیسی مددکاری اجتماعی ایرانیان دنبال می‌شود. به بیان ساده‌تر، چند روح در یک بدن که همان رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان است، جمع شده‌اند تا رسانه اثرگذار و مطمئن جامعه مددکاران اجتماعی کشور باشند. در وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان، افراد صاحب نظر می‌توانند نظرات خود را از طریق این تریبون به دنیا اعلام کنند. بسترهای لازم موجود در این رسانه شرایطی را فراهم کرده است تا هم از داخل و هم از خارج همکاری و همیاری جمعی قابل قبولی در مسیر بروزرسانی اخبار و اطلاعات تخصصی این مجموعه رسانه ها صورت بپذیرد. شناسایی و دعوت از نخبگان حوزه مددکاری اجتماعی کشور و ساماندهی آنان در اتاق های فکر رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان، به بهترین شکل ممکن در حال انجام است. چاپ و انتشار سالانه کتاب پایگاه که طبق روال هر ساله از محتوای اختصاصی آن صورت می پذیرد همچنان در دستور کار این رسانه پررنگ می باشد تا با افتخار تنها رسانه مددکاری اجتماعی ایران، منطقه و حتی دنیا باشیم که محتوای آن با هدف حفظ و نشر آثار و دیدگاههای جامعه مددکاری اجتماعی کشور در قالب کتاب، ثبت می گردد.

نشانی های اینترنتی مهم در مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان

www.iraniansocialworkers.ir

www.iraniansocialworkers.ir/site

www.socialwork2015.ir

en.iraniansocialworkers.ir

 
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایمان موسوی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
0
1
رسانه جالب و مهمی است خصوصا از بابت استقلال عمل کاری و عدم وابستگیش به انجمن های مددکاری کشور. ممنون از اطلاع رسانی شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار