کد خبر: ۷۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
عزت الله محمدی سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش در مرداد امسال از افزایش ۳۱ درصدی مسافران به جزیره خبر داد.
به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت الله محمدی، گفت: در مرداد ماه امسال به صورت میانگین با انجام روزانه ۳۸ پرواز ورودی و خروجی در جزیره کیش و ارائه خدمات به ۱۳۵ هزار و ۲۰۰ نفر مسافر به میزان ۱ میلیون و ۵۴۱ هزار و ۵۰۹ تن بار ارسال و پذیرش شده است.
 
افزایش ۳۱ درصدی تعداد مسافران ورودی به جزیره کیش
محمدی گفت: تعداد ورودی و خروجی از جزیره کیش در مرداد ماه امسال به ترتیب ۵۸۳ و ۵۸۴ پرواز بود که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته ۷ درصد کاهش یافته است.

وی ادامه داد در ماه گذشته تعداد مسافران ورودی به کیش ۶۵ هزار و ۹۸۴ نفر و تعداد ۶۹ هزار و ۲۱۶ نفر نیز خروجی از کیش داشته ایم که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته به ترتیب ۳۱ و ۲۵ درصد افزایش داشته است.

عزت الله محمدی همچنین به تعداد پرواز‌های بین المللی ورودی و خروجی کیش اشاره کرد و گفت: در مردادماه امسال تعداد ۴ پرواز بین المللی ورودی و خروجی با تعداد ۴۸۵ نفر مسافر در فرودگاه کیش انجام شده است که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی پرواز‌ها را شاهد بودیم.

وی افزود: در مرداد امسال تعداد دو پرواز ورودی و خروجی به شهر مسقط توسط شرکت هواپیمایی کیش انجام شده است.

محمدی خاطر نشان کرد: شرکت‌های هواپیمایی "کیش ایر با ۳۷۹، زاگرس با ۸۳ و سپهران با تعداد ۱۲۴ پرواز ورودی و خروجی " بین ۱۳ شرکت هواپیمایی فعال در مسیر کیش به ترتیب در رتبه‌های نخست تا سوم قرار گرفتند.

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش همچنین به تعداد مسافران و میزان بار در پرواز‌های داخلی به تفکیک شهر‌های مبداء و مقصد اشاره کرد و گفت: شهر‌های "تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، بندر عباس، تبریز، ساری، کرمان، رشت و اهواز" به ترتیب بیشترین تعداد ورودی و خروجی پرواز‌ها را به خود اختصاص دادند.
برچسب ها: منطقه آزاد کیش
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار