کد خبر: ۷۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
اداره کل بنادر شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش در مرداد امسال به تعداد ۲۴ هزار و ۶۸۵ نفر از سرنشینان خودرو‌های سواری و شناور‌ها به مقصد کیش، خدمات بندری ارائه کرده است.
به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، عزت الله محمدی با بیان این که در مرداد امسال تعداد ۲ هزار و ۸۵۵ خودرو سواری توسط ۵۴۹ شناور از مبادی ورودی و خروجی جزیره کیش تردد داشتند، گفت: بر اساس آمار ارائه شده، تعداد ۱۲ هزار و ۳۱۹ نفر مسافر ورودی و ۱۲ هزار و ۳۶۶ مسافر خروجی از خدمات بندری کیش بهره‌مند شدند.
بهره مندی بیش از ۲۴ هزار نفر مسافر از خدمات بندری کیش
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش در خصوص آمار ورودی و خروجی مسافران از طریق شناور‌ها به مقصد کیش، اظهار داشت: مرداد امسال به تعداد ۶ هزار و ۳۰۷ مسافر ورودی و تعداد ۶ هزار و ۹۵۸ مسافر خروجی از طریق شناور‌ها خدمات شایسته‌ای در امور بندری کیش ارائه شده است.

عزت الله محمدی، افزود: تعداد ۶ هزار و ۱۲ نفر مسافر ورودی و تعداد ۵ هزار و ۴۰۸ مسافر خروجی سرنشینان خودور‌های بودند که مرداد امسال  به مقصد کیش سفر کردند که در مقایسه با سال گذشته به ترتیب رشد ۲۴۷ درصدی و ۶۴ درصدی را نشان می‌دهد.

محمدی، گفت: مرداد امسال ورود انواع خودرو‌ها به جزیره کیش و بالعکس در مقایسه با سال گذشته، ۴۸ درصد افزایش داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از هوشمند سازی بنادر کیش خبر داد و خاطر نشان کرد: ضمن هوشمند سازی بنادر در حوزه خدمات رسانی به گردشگران دریایی و همچنین مبادلات کالا و ... نیز بر اساس زمان بندی صورت گرفته در حال پیاده سازی است.

لازم به ذکر است بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش به عنوان دو شاه راه اصلی ورود و خروج این منطقه محسوب می‌شود که عملیاتی شدن پروژه‌های نیمه تمام و توسعه زیر ساختی در اولویت نخست این شرکت قرار گرفته است.  
برچسب ها: منطقه آزاد کیش
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار