کد خبر: ۷۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
معاون امور شعب و بازاریابی منطقه یک بانک ملی تاکید کرد:
معاون امور شعب و بازاریابی منطقه یک بانک ملی ایران با تبیین فرمایشات رهبر فرزانه، بر ضرورت نگاه به داخل و نقش بانک ها در تقویت اقتصاد و جهش تولید تاکید کرد.

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد نور آزادی در همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان کرمانشاه که با حضور رییس، معاونان، روسای حوزه، شعب، بازرسان، کارشناسان و روسای دوایر اداره امور برگزار شد، ضرورت جوان‌گرایی را یادآور شد و گفت: استفاده همزمان از تجربیات گران‌سنگ پیشکسوتان و جانشین پروری در نیرو‌های جوان ضروری بوده و از مصادیق تعامل درون‌سازمانی و مایه تحول مدیریت کشور و پیشرفت خواهد بود.

ضرورت نگاه به داخل و نقش بانک ها در تقویت اقتصاد

معاون امور شعب و بازاریابی منطقه یک کشور با اشاره به روحیه بالای همکاران، بر ضرورت آگاهی محوری در بانک و تلاش همگانی بر اصلاح ارزیابی‌ها تاکید و خاطر نشان کرد: باید بین انتظارات از شعب و تکالیفی که باید برای آن‌ها انجام دهیم، تناسب وجود داشته باشد.
آزادی همچنین ضمن گرامیداشت حماسه اربعین حسینی و قیام عاشورا که مصداق بارز ایثار، آزادگی و عدالت خواهی است، از تلاش همکاران برای برپایی غرفه بانک در موکب زائران اربعین در قصرشیرین تقدیر کرد.
انجام تکالیف قانونی و توجه به جذب منابع لازم، ضرورت بازنگری بانک مرکزی در تعیین تسهیلات تکلیفی بانک ها، پرداخت تسهیلات به میزان جذب منابع، نقش بی بدیل مدیران در رشد منابع، شناسایی و برطرف کردن خلاء‌ها و دست کم نگرفتن توانمندی‌ها از دیگر مباحث محوری طرح شده از سوی آزادی بود.
جلال صفری رییس اداره امور شعب استان کرمانشاه نیز ضمن قدردانی از زحمات همکاران در برپایی موکب قصرشیرین و میزبانی از زائران، به پتانسیل بالای این استان برای بالا بردن سهم بانک در بازار اشاره کرد و خواستار همت و تلاش حداکثری همکاران برای اعتلای نام بزرگ بانک ملی ایران شد.
در پایان همایش جلسه پرسش و پاسخ برگزار و ضمن بررسی پیشنهاد‌ها و انتقادات، راهکار‌های لازم جهت بهبود فرآیند‌های ارائه با کیفیت‌تر خدمات به مشتریان بررسی شد.
همچنین از همکاران دارای رتبه برتر در آزمون تعیین سطح کشوری و همکاران دارای عملکرد موفق در وصول مطالبات با تقدیم لوح تقدیر شد.
گفتنی است آزادی در این سفر علاوه بر دیدار با کیوان کاشفی رئیس اتاق بازرگانی استان و هیأت همراه و روح اله وکیلی رئیس کانون وکلای دادگستری استان به منظور گسترش تعاملات در نشستی صمیمی با ۲۷ نفر از فزندان شاهد همکار دیدار و گفتگو کرد و با شنیدن صحبت‌های همکاران در خصوص امور مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران راهکار‌ها و رهنمود‌های لازم را اعلام کرد.

برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار