کد خبر: ۷۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران فرارسیدن اربعین سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به ملت شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از پست بانک، دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به ملت شریف ایران، ذی نفعان، همکاران، سهامداران، مشتریان، بازنشستگان، مسئولان باجه‌های بانکی روستایی و خانواده بزرگ پست بانک ایران، پیامی به همین مناسبت صادر کرد.

پیام تسلیت مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی
متن پیام تسلیت دکتر شیری بدین شرح است:
موعد اربعین از راه می‌رسد که واقعه عظیم عاشورا را تداوم بخشد و تسکینی بر جراحت دل‌های مومنان شود تا نهضت حسینی سرمشقی برای آزادگان جهان باشد.
در حقیقت اربعین، مهمترین واقعه اثرگذار در امتداد عاشورا و حماسه جاوید و سیر تاریخ و چراغ راه اسلام است که با گذشت سال‌های سال جلوه‌هایی تازه یافته تا جان و دل مریدان سالار شهیدان را با شکوه اتحاد و انسجام به هم پیوند زند.
ضمن گرامیداشت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (ع)، فرار رسیدن اربعین حسینی را به پیشگاه ملت شریف ایران و خانواده‌ی بزرگ پست‌بانک ایران تسلیت عرض کرده و سربلندی و پیروزی امت اسلام را از درگاه خداوند عالمیان خواهانیم.

بهزاد شیری
مدیرعامل پست‌بانک‌ایران

برچسب ها: پست بانک ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار