کد خبر: ۷۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: جای تاسف دارد به همین راحتی اجازه توهین و بی‌احترامی به چهره‌های مطرح فوتبال داده می‌شود، این توهین به فرد نیست بلکه توهین به فوتبال ایران بوده و کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال نباید اجازه توهین به بزرگان فوتبال را بدهند.

مخاطب 24،رضا درویش دوشنبه شب در گفتگویی تصریح کرد: اینکه ما خیلی راحت در مورد بزرگان فوتبال ایران حرف بزنیم و اتهام وارد کنیم اصلا کار درستی نیست، حرف‌هایی زده می‌شود که از واقعیت به دور بوده و دوستان به نوعی فرافکنی می‌کنند.

پاسخ پرسپولیس به ادعای جنجالی!
وی ادامه داد: اینکه مسئولان نفت مسجد سلیمان می‌گویند چرا افشین پیروانی به جلسه نرفته است، باید بگویم همه می‌دانند که فقدان هتل در مسجد سلیمان وجود دارد و ما در اهواز مستقر بودیم. او باید ۲ ساعت برای حضور در این جلسه به محل برگزاری می‌رفت و منطقی نبود اما ۲ نماینده ما در این جلسه حاضر شدند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: از سویی دیگر آقایان گفتند پیروانی وارد رختکن داوران شده است اما در تصاویری که نمایش داده شده پیروانی با داور چهارم حرکت می‌کند و اصلا ورودی به رختکن وجود نداشته، این فریب افکار عمومی است و دوستان باید جرات عذرخواهی داشته باشند.
درویش تصریح کرد: در طول بازی اگر در همان دقیقه ۶ خطایی که روی بازیکن ما انجام شده بود به درستی پنالتی اعلام می‌شد شرایط فرق می‌کرد، این بازی اشتباهات تاثیرگذار داوری داشت اما در کل پرسپولیس متضرر شد. برخی‌ حرف‌هایی می‌زنند که بیشتر شبیه شعارهای تبلیغاتی است. تیم ما یک تیم تاکتیکی است و هر جا می‌رویم درخواست داریم چمن بلند نباشد و این بار هم همین شرایط بود.
وی گفت: فرافکنی نکنیم و جرات عذرخواهی داشته باشیم، در این بازی توهین‌هایی به چهره‌های پرسپولیس شد که توهین به کل فوتبال ایران است. مردم خوب و دلاور مسجد سلیمان به مهمان دوستی معروف و شهره هستند اما برخی ها به دنبال عوام فریبی بوده و می‌خواهند به شکل‌های مختلف به اهداف خود برسند.
او در مورد شرایط پرسپولیس در ایام تعطیلی لیگ تاکید کرد: شیخ دیاباته در حال تمرین است، دو بازی دوستانه در ایام تعطیلی لیگ خواهیم داشت تا بعد از این ایام با قدرت بیشتر به لیگ باز گردیم. البته ما چند بازیکن داشتیم که در حد تیم ملی بودند اما نمی‌دانیم چرا دیده نشدند و در فهرست دعوت‌شدگان نبودند.

 

برچسب ها: پرسپولیس فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار