کد خبر: ۷۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
معضل جدید در لیگ برتر فوتبال
برگزاری ۶ هفته از لیگ برتر آن هم با حضور تماشاگران بعد از دو سال کرونا که باعث شده بود لیگ بدون تماشاگر یا با حداقلی‌ترین حضور هواداران برگزار شود، نشان داد که سازمان لیگ با چه معضلاتی روبرو است.

مخاطب 24، یکی از مشکلات سازمان لیگ در این ۶ هفته نحوه بلیت فروشی و ورود و خروج هواداران به ورزشگاه بوده که ظواهر امر نشان می‌دهد هم در بحث کنترل جمعیت و هم در بحث احراز هویت افراد باشگاه‌ها و عوامل برگزار کننده مسابقات دچار بی نظمی بوده اند.
این بار بانوان مشکل فوتبال شدند
در همین زمینه سهیل مهدی مسئول مسابقات لیگ برتر به خبرنگار آخرین خبر گفت: تمام ورزشگاه‌های ما در کنترل بلیت‌های الکترونیک دچار مشکل هستند. اکنون که لیگ برای تیم ملی تعطیل است در حال تذکر به همه باشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها هستیم که این مشکل حل شود. انگار دو سال کرونا باعث شده که یادمان برود که نحوه استقرار هواداران و کنترل آن‌ها به چه شکل بوده است. در برخی از ورزشگاه از در و دیوارش هوادار وارد استادیوم می‌شود. در صورتی که ورود و خروج تماشاگران باید به صورتی باشد که هم بلیت‌ها باید چک شود و هم احراز هویت انجام شود.

وی افزود: این موضوعی بخشی اش به باشگاه‌ها و بخش دیگرش به عوامل انتظامی ورزشگاه‌ها برمی گردد که در برخی بازی‌ها واقعا این موضوع ضعیف انجام شده است. جمعیت نباید بیش از حد مجازی که در نظر گرفته شده وارد ورزشگاه شود که در این ۶ بازی این موضوع رعایت نشده است. دچار ساده انگاری در پذیرش هوادار شده ایم و یکسری پروتکل‌ها را رعایت نشده است.

برچسب ها: فوتبال تماشاگران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار