کد خبر: ۷۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
​بانک صادرات ایران برای ارتقای خدمت‌رسانی به زائران اربعین سقف برداشت نقدی از خودپردازهای خود را تا ٥ میلیون ریال افزایش داد.
به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سقف برداشت نقدی خودپرداز‌های بانک صادرات ایران همزمان با راهپیمایی اربعین تا سقف ٥ میلیون ریال افزایش یافت که با استقرار خودپرداز‌های ثابت و سیار در ٣ مرزی مهران، خسروی و شلمچه، خدمات مطلوبی به مسافران کربلای معلا عرضه شده است.  
برداشت نقدی از خودپردازهای بانک صادرات ایران ٥ میلیون ریال شد
افزایش سقف برداشت نقدی تا ٥ میلیون ریال از این خودپرداز‌ها تا پنجم مهرماه سال جاری به صورت درون بانکی ادامه دارد که نقش مهمی در تامین نقدینگی مورد نیاز مسافران اربعین خواهد داشت.

همچنین بانک صادرات ایران از طریق ١٢٥ شعبه منتخب خود در سراسر کشور تا سقف ١٠٠ دلار و تمامی شعب صرافی سپهر به زائران اربعین حسینی ١٠٠ دلار یا معادل آن به میزان ١٥٠ هزار دینار عراق با نرخ توافقی عرضه می‌کند.

زائران می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی معتبر، سپهر کارت فعال بانک صادرات ایران، کد پیگیری ثبت نام در سامانه سماح و شماره تلفن همراه به نام متقاضی، به شعب منتخب در شهر محل سکونت خود مراجعه کنند.
همچنین متقاضیان می‌توانند با همراه داشتن کارت ملی، کارت بانکی عضو شتاب، شماره تلفن همراه به نام متقاضی و حضور شخص خریدار نسبت به دریافت آن از صرافی سپهر اقدام کنند.
برچسب ها: بانک صادرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار