کد خبر: ۷۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
در چند سال گذشته بانک ایران زمین به منظور حمایت از قشر نیازمند در قالب طرح اکرام با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری داشته است.

در چند سال گذشته بانک ایران زمین به منظور حمایت از قشر نیازمند در قالب طرح اکرام با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری داشته است. بر همین اساس جلسه ای با حضور مهران باوند سوادکوهی معاون طرح و برنامه و سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی بانک و سیامک محتشم رمضانی رئیس اداره اکرام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران برگزار شد.

مخاطب ۲۴- مدیر امور روابط عمومی بانک ایران زمین اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی را از اولویت‌های اصلی بانک بیان کرد و گفت: حمایت از نهاد‌های مردمی توسط بنگاه‌های اقتصادی نه تنها رفاه بیشتری در جامعه ایجاد خواهد کرد، بلکه باعث توسعه و پیشرفت کشور خواهد شد.

اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی از اولویت های اصلی بانک ایران زمین است
استاد در ادامه گفت: از سال ۱۳۹۹ همکاری این بانک با مشارکت در طرح ایران مهربان و حمایت از ۱۰۰۰ یتیم و فرزند محسنین آغاز شد است و در همین راستا در سال جاری نیز قرار است تعداد فرزندان معنوی خود را از ۲۰۰۰ نفر به ۳۰۰۰ نفر افزایش دهد.
در این دیدار رئیس اداره اکرام کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن قدردانی از بانک ایران زمین در سال‌های اخیر به واسطه حمایت ماهیانه از ۹۰۰ یتیم و فرزندان محسنین استان تهران، گفت: ایجاد روابط دوسویه بین کمیته امداد و بانک ایران زمین در این سال‌ها گامی موثر در روند خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه بوده است که امیدواریم این حمایت‌ها در سال‌های آتی نیز ادامه داشته باشند.

برچسب ها: بانک ایران زمین
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار