کد خبر: ۷۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲
تفاهم نامه پرداخت تسهیلات غیرحضوری میان بانک توسعه تعاون و اتحادیه تعاونی های مصرف فرهنگیان ایران امضا شد.

مخاطب ۲۴- رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت:بانک توسعه تعاون این افتخار را داشته است که اولین ضمانت نامه غیرحضوری را برای اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان گشایش کند.

تسهیلات غیر حضوری بانک توسعه تعاون به اعضای اتحادیه تعاونی های مصرف فرهنگیان

سید باقر فتاحی افزود:بانک توسعه تعاون این توانایی را دارد بخش زیادی از خدمات مالی و بانکی اتحادیه و اعضای آن را تامین کند. وی ادامه داد:اعضای اتحادیه جزو خوش حساب‌ترین مشتریان هستند و ما با افتخار آماده ارائه خدمات به قشر عزیز فرهنگی هستیم.
وی ادامه داد:۲۵۰ هزار نفر از اعضای اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان نزد بانک توسعه تعاون حساب دارند.
فتاحی اعلام کرد:انعقاد تفاهم نامه با اتحادیه را در هفته تعاون به فال نیک می‌گیریم و تلاش می‌کنیم تا پایان شهریور این تفاهم نامه اجرایی شود.
رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت:تمام واحد‌های بانک در حال کار هستند تا محتوای این تفاهم نامه در سریع‌ترین زمان ممکن عملیاتی شود.
سعید معادی، معاون مدیر عامل در امور استان‌ها و بازاریابی در این مراسم گفت:اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان یکی از تعاونی‌های موفق در حوزه تعاون در سطح کشور است. وی افزود:انتظار اتحادیه از بانک به حق است و ماباید بتوانیم سبد خدمات خود را کامل کنیم.
یونس کلانتری، رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار نیز در مراسم امضای تفاهم نامه گفت:۲۵۰ هزار نفر از اعضای اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان مشتری بانک هستند و ما این آمادگی را داریم در صورت ثبت گروهی دریافت تسهیلات اقدام به پرداخت تسهیلات به صورت غیر حضوری کنیم.
محمد جلیلیان، مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان نیز گفت:خدمات بانک توسعه تعاون در حوزه ریالی و ارزی در اولویت این اتحادیه قرار دارد.
وی افزود: شرکت‌های تابعه اتحادیه نیز همکاری خود را با بانک توسعه تعاون خواهند داشت.
گفتنی است، بر اساس موضوع این تفاهم نامه، ارائه خدمات و پرداخت تسهیلات بانکی به صورت غیر حضوری و به جامعه هدف اتحادیه برای خرید کالا‌های اساسی با اولویت تولید داخل در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک توسعه تعاون و بانک مرکزی در اولویت قرار می‌گیرد.

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار