کد خبر: ۷۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
مهدی تاج بعد از رفت و برگشتی کوتاه، دوباره ریاست فدراسیون فوتبال ایران را به عهده گرفت.

مخاطب24 - رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد، بازگشت دوباره مهدی تاج، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال امروز سه شنبه در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد که رقابت برای رسیدن به صندلی ریاست بین مهدی تاج، میرشاد ماجدی و عزیزالله محمدی بود.

بازگشت دوباره مهدی تاج با رای قاطع مجمع!

در پایان این رقابت انتخاباتی، مهدی تاج با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس جدید فدراسیون انتخاب شد.

پیش از این شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال بود که از سوی اعضای هیات رئیسه عزل شد و به جای او میرشاد ماجدی چند ماه به عنوان سرپرست، اداره فدراسیون را بر عهده داشت.

 

تاج در سال ۱۳۹۵ هم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شده بود اما بعد از بالا گرفتن مشکلات قرارداد مارک ویلموتس سرمربی وقت تیم ملی در سال ۱۳۹۸، از سمت خود در فدراسیون کنار رفته بود.

 آرای اخذ شده نامزدهای فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

۱. مهدی تاج: ۵۱ رای

۲. میرشاد ماجدی: ۲۵ رای

۳. عزیزالله محمدی: ۴ رای

 

مهدی تاج در حالی قرار است دوباره روی صندلی ریاست ساختمان سئول بنشیند که پیش‌تر پایش در پرونده ویلموتس، سرمربی سابق و بلژیکی تیم ملی ایران گیر بود و حتی اسم او به همراه ۷ نفر از اعضای هیئت رئیسه اش به دادسرای تهران به عنوان متهم اعلام شد. همین مورد حتی شایعه عدم تایید صلاحیتش را مطرح کرد، ولی او در روز‌های پایانی موفق شد تاییدیه لازم را بگیرد و به انتخابات برگردد. تاج، پیش از این ۱۴ سال سابقه فعالیت در فوتبال در عرصه مدیریت را دارد و این دوران، عصر جدیدی برای او خواهد بود. گو اینکه در این ۱۴ سال، منتقدان زیادی هم داشته و آن‌ها اعتقاد داشتند اگر تاج بلد بود این فوتبال را از منجلاب درآورد، در دوره‌های قبلی که نائب رئیس و رئیس فدراسیون فوتبال بود، چنین می‌کرد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار