کد خبر: ۷۰۹۳
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
یاسر شاه پیری در این نشست صمیمانه، برگزاری کلاس های خلاقیت و افزایش تجهیزات کتابخانه های مدارس را گامی مهم و ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی میان دانش آموزان عنوان کرد.

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، یاسر شاه پیری معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست صمیمانه با عرضه کنندگان محصولات فرهنگی و فروشندگان کتاب در جزیره بر لزوم اهمیت برگزاری کلاس‌های خلاقیت در مدارس کیش اشاره کرد و گفت: جهت برگزاری شایسته کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه‌های مختلف در این منطقه از عرضه کنندگان محصولات فرهنگی و فروشندگان کتاب حمایت‌های مالی می‌شود.
نشست صمیمانه با عرضه کنندگان محصولات فرهنگی در کیش
شاه پیری با بیان این که ارائه کتاب‌های مناسب از ناشران مطرح با عناوین ارزشمند باید اولویت برنامه‌های آتی در این حوزه باشد، افزود: با هدف برگزاری پویش‌های کتاب و کتاب خوانی، محصولات فرهنگی شاخص کتاب فروشی‌های جزیره کیش در بیلبورد‌های سطح شهر برای عموم مردم معرفی و اطلاع رسانی می‌شود.

وی اظهار داشت: با حمایت و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد کیش در بخش حمل و نقل روند انتقال کتاب به جزیره کیش تسهیل می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، خاطر نشان کرد: برگزاری کافه کتاب در ترویج فرهنگ کتابخوانی و ساماندهی سواحل در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

لازم به ذکر است در نشست صمیمانه عرضه کنندگان محصولات فرهنگی و فروشندگان کتاب در سطح جزیره کیش مشکلات، دغدغه ها، انتقادات و پیشنهادات کتاب فروشان در راستای ارتقاء فرهنگ کتاب و کتاب خوانی مورد بررسی قرار گرفت.

در نخستین نشست صمیمانه معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با مدیران کتاب فروشی‌های جزیره کیش، عقیل نقشبندی سرپرست مدیریت امور اجتماعی، بهداشت و درمان، رضا اردلان مدیر فرهنگی و آموزشی و عالمه خسروی رییس اداره امور زنان سازمان بعد از ظهر شنبه ۵ شهریور در سالن اجتماعات این معاونت برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار