کد خبر: ۶۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: به دلیل سستی زمین و احتمال ریزش آسفالت، اعمال محدودیت در خیابان میرداماد و بزرگراه فتح تهران اجرا شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: به دلیل سستی زمین و احتمال ریزش آسفالت، اعمال محدودیت در خیابان میرداماد و بزرگراه فتح تهران اجرا شد. سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: در ساعت دو بامداد در محدوده خیابان میرداماد به شرق ورودی مدرس به جنوب (منطقه سه) به علت سستی زمین و احتمال ریزش سطح آسفالت از ورود خودرو‌های سنگین به لاین کندرو  ممانعت و در این محل محدودیت اجرا شد.

اعمال محدودیت ترافیکی به دلیل احتمال ریزش آسفالت در خیابان میرداماد و بزرگراه فتح تهران

وی اضافه کرد: همچنین در ساعت هفت صبح امروز در محدوده بزرگراه فتح در مسیر غرب به شرق در زیر گذر الغدیر به جنوب (منطقه ۱۸) به علت سستی زمین و احتمال ریزش سطح  آسفالت از ورود خودرو‌ها به داخل زیر گذر محدودیت اجرا شد.

شریفی از رانندگان خواست به توصیه‌ها و تذکرات عوامل پلیس راهور تهران بزرگ مستقر در محل عمل کرده و با ایستادن باعث ایجاد ترافیک نشوند.

براساس اعلام پلیس، محدودیت تردد در بزرگراه فتح ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، طبق پیش بینی هواشناسی تا روز سه شنبه هفته جاری آسمان تهران بارانی و همراه با رگبار و رعد و برق و احتمال سیلابی شدن مسیر‌ها همراه خواهد بود.

منبع:ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار