کد خبر: ۶۸۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۶
تیم فوتبال پورتو با درخشش مهدی طارمی موفق شد توندلا را شکست داده و قهرمان سوپرجام پرتغال شود.

مخاطب۲۴- تیم‌های فوتبال پورتو و توندلا بامداد یکشنبه در دیدار سوپرجام فوتبال پرتغال در ورزشگاه مونیسیپال دِ آویرو به مصاف هم رفتند و در پایان پورتو موفق شد با نتیجه سه بر صفر و با درخشش مهدی طارمی حریف خود را شکست داده و قهرمان سوپرجام شود.

درخشش بامدادی مهدی طارمی؛ ۲ گل و یک جام!

اژد‌های پرتغال در دقیقه ۳۰ موفق شد با پاس گل اوانیلسون و گلزنی طارمی روی یک ضربه کرنر به گل اول خود برسد. در ادامه اوانیلسون موفق شد دروازه خالی را باز کند تا نتیجه سه بر صفر شود.

درخشش شاهزاده ایرانی پورتو پایان نداشت. او در دقیقه ۸۲ نیز موفق شد با دریبل مدافع روبرویی خود، در موقعیتی مناسب قرار بگیرد و با یک ضربه تمام کننده، نتیجه این دیدار را سه بر صفر کند. ملی‌پوش فوتبال کشورمان در دقیقه ۸۷ با تشویق بی‌امان تماشاگران تعویض شد.

 

این اولین قهرمانی طارمی با تیمش در فصل جدید بود. او پیش از این توانسته بود در فصل گذشته قهرمانی لیگ و جام حذفی را نیز به دست آورد.

به این ترتیب پورتو بعد از ۲ سال قهرمان سوپرجام پرتغال شد که بیست‌وسومین جام‌شان هم به شمار می‌رفت.

مهدی طارمی بازیکن ایرانی تیم پورتو شب گذشته توانست با به ثمر رساندن دوگل برابر توندلا زمینه ساز قهرمانی تیمش در سوپرجام پرتغال باشد. پس از پایان این دیدار باشگاه پرتغالی با انتشار توئیتی در فضای مجازی به درخشش این مهاجم واکنش نشان داد و نوشت: «به پادشاه ایرانی تعظیم کنید!»

برچسب ها: مهدی طارمی
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار