کد خبر: ۶۸۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
اکانت پرمیوم اسپاتیفای یکی از مهمترین قابلیت های اسپاتیفای آزاد میکند مثل قابلیت دانلود صوت پادکست که میتوانید به راحتی دانلود کنید و آفلاین گوش دهید.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای یکی از مهمترین قابلیت های اسپاتیفای آزاد میکند مثل قابلیت دانلود صوت پادکست که میتوانید به راحتی دانلود کنید و آفلاین گوش دهید. خرید اکانت اسپاتیفای با سایت  spotify-acc.ir قابل خرید هست. با استفاده از اکانت اسپاتیفای میتوانید قابلیت های مهم این را آزاد کنید. با داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای میتوانید بهترین قابلیت های اسپاتیفای را داشته باشید و از آن استفاده کنید.

اکانت پرمیوم اسپاتیفای برای اندروید و ای او اس منتشر شد

اکانت پرمیوم اسپاتیفای

اسپاتیفای (Spotify) الان جزو محبوبترین پلتفرم های موسیقی جهانی است که پادکست هم در بر میگیرد. این پلتفرم در سال 2008 ساخته شد توسط شرکت spotify AB که تازه وارد بودند در استکهلم مدیریت شد و در این سال ها توسعه یافت. این پلتفرم حقوق ناشران موسیقی را رعایت می کند و امکانات خوبی در اختیار کاربران خود قرار میدهد. این پلتفرم رایگان همراه با تبلیغات و محدودیت ها ارائه شده و برای حذف آن ها نیاز به خرید اکانت یا اشتراک پرمیوم دارد که با تهیه آن محدودیت های این سرویس مثل گوش دادن با کیفیت بالا و دانلود فراهم می شود.

اسپاتیفای الان تبدیل به پلتفرم مرجع در این زمینه شده و با خرید اکانت اسپاتیفای می توانید از موسیقی های بی کلام و پادکست نهایت استفاده را داشته باشید به طور مثال با داشتن اکانت می توانید در انواع پلتفرم ها مثل ویندوز، مک، اندروید و ای او اس به آن دسترسی داشته باشید.

امروزه اسپاتیفای برای افراد مختلف و کاربردهای مختلف استفاده میشه. مثلا فردی که می خواهد پادکست های برنامه خود را دنبال کند می تواند از اسپاتیفای استفاده کنید یا افرادی که می خواهند موسیقی بی کلام گوش دهند و مشغول کارهای روزمره خود شوند می توانند اکانت اسپاتیفای استفاده کنند و وقت خود را صرف پیدا کردن آهنگ های بی کلام و مناسب خود نکنند چرا که اسپاتیفای با کمک هوش مصنوعی که دارد سلیقه شما را میشناسد. در واقع با خرید اکانت اسپاتیفای بسیاری از موسیقی های جهان در دسترس شما می باشد. اما در نسخه رایگان هم در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید بدون مشکل استفاده کنید اما محدودیت های مثل تبلیغات بین هر آهنگ یا کیفیت پایین موسیقی ها دارد که افرادی دنبال خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای هستند تا این محدودیت ها را نداشته باشد.
همچنین یکی از خصوصیت های این پلتفرم قابل استفاده بودن آن در پلتفرم های مختلف است به طور مثال در کامپیوتر شخصی خود، گوشی همراه، ایکس باکس و … می توانید استفاده کنید. با خرید اکانت اسپاتیفای در واقع می توانید بدون محدودیت در این پلتفرم ها استفاده کنید. یکی از خصوصیات اکانت پرمیوم، آفلاین گوش دادن موسیقی ها است یعنی شما نیازی نیست حتما به اینترنت متصل باشید و تنها نیاز به پلتفرم خود دارید تا آهنگ گوش دهید. با خرید اکانت اسپاتیفای دیگر نیازی نیست حتما داخل برنامه باشید می توانید موسیقی های مدنظر خود را از پلی لیستتان دانلود کنید و بعدا به آن گوش دهید و یا از اکانت خود دانلود کنید و در دستگاه های دیگری از آن استفاده کنید. اسپاتیفای با طرفداران زیادی که دارد در حال حاضر پرطرفدار ترین پلتفرم موسیقی و پادکست می باشد.

منبع: spotify-acc.ir

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار