کد خبر: ۶۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
مدیرعامل بانک شهر در پیامی، عید سعید غدیر خم را یکی از عظیم‌‌ترین اعیاد اسلامی و نماد وحدت دنیای اسلام برشمرد و این روز را به دلدادگان عدالت و پویندگان حق و حقیقت، تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام دکتر سیدمحمد مهدی احمدی به شرح زیر می‌باشد:

عید غدیر خم، عید ولایت و نماد وحدت دنیای اسلام

«بسم الله الرحمن الرحیم»

عید سعید غدیر خم، عید ولایت و یکی از عظیم‌ترین اعیاد اسلامی و روز بزرگ و تعیین کننده در سرنوشت جامعه و برای مومنانی که می‌خواهند راه حق و حقیقت و تعالی را بپیمایند، شاخص و معیار و میزان است.
غدیر برخاسته از روح و مضمون حقیقی اسلام و به معنای حاکمیت عدل، فضیلت و ولایت‌اللَّه، یکی از نعمت‌های بزرگ خدای متعال و مصداق روشن و عینی از ولایت اسلامی و متعلق به همه مسلمانان و دلدادگان عدالت و آزادگی است که از اعماق دل مشتاق و دلباخته صفات و ویژگی‌های امیر مؤمنان (ع) هستند.
توجه به ارزش‌های معنوی و شخصیت بی‌بدیل حضرت علی‌بن‌ابی‌طالب همه ما را از متمسکین به ولایت آن حضرت می‌گرداند تا دریابیم، تنها با «تقوا»، برخورداری از عقل و علم و تدبیر» و «قدرت عزم و اراده» است که می‌توانیم راه تعالی و عروج به مدارج عالی انسانیت را بپیماییم.
اینجانب فرارسیدن این عید وحدت‌آفرین و سعادت بخش را به ملت عظیم‌الشّأن ایران اسلامی، به ویژه همکاران ارجمندم در خانواده بزرگ بانک شهر تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امیدوارم همه ما تقویت اتحاد و انسجام اسلامی را سرلوحه‌ی اهداف خود قرار داده و با ره توشه عدالت و محو شدن در اراده الهی در مسیر انسانیت و در پیشگاه احدیت، سربلند و سرفراز باشیم.

سیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار