کد خبر: ۶۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
شرکت مخابرات ایران برای تحقق شعار سال آماده مشارکت درعملیاتی‌کردن ایده‌های برتر با اولویت خدمت‌رسانی به مشتریان خود است واز شرکت‌های دانش بنیان برای افزایش سهم بازار ارتباطات حمایت می‌کند

شرکت مخابرات ایران برای تحقق شعار سال به عنوان راهبرد اساسی و کلید‌ی حل مشکلات اقتصادی کشور، آماده مشارکت درعملیاتی‌کردن ایده‌های برتر با اولویت خدمت‌رسانی به مشتریان خود است واز شرکت‌های دانش بنیان برای افزایش سهم بازار ارتباطات حمایت کرده وبه صورت واقعی و در میدان وارد عمل می‌شود.

همکاری مخابرات با شرکت های دانش بنیان

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر داود زارعیان معاون تجاری و امور مشتریان، ضمن بیان این مطلب افزود:این شرکت به منظور نقش‌آفرینی فعالانه‌تر در زیست‌بوم نوآوری، با استفاده از ظرفیت‌های موجود و به دور از هرگونه کار تبلیغاتی و شعاری با همکاری صندوق نوآوری و توسعه اقدام به فراخوان همکاری فناورانه در صنعت مخابرات ایران کرد.

وی با تاکید برحمایت شرکت مخابرات ایران از شرکت‌های دانش‌بنیان و تأثیر آن بر افزایش سهم بازار ارتباطات اظهار داشت:. این همکاری موجب تحقق تلاش برای توسعه بهره‌مندی از توانایی شرکت‌های دانش‌بنیان است وبه توسعه فناوری‌های آینده کمک می‌کند. بر این اساس، شرکت مخابرات ایران با همکاری صندوق نوآوری و توسعه اقدام به فراخوان همکاری فناورانه با فناوران، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعال در صنعت ارتباطات و مخابرات کرده است.

معاون تجاری و امور مشتریان با اشاره به اینکه در حال حاضر بازار ICT کشورپتانسیل توسعه و اشتغالزایی بیشتر را دارا است گفت: در این راستا همکاری شرکت مخابرات ایران به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور که ارائه دهنده متنوع‌ترین خدمات ارتباطی و زیرساختی است با اپراتور‌ها و شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند علاوه بر افزایش سهم بازار ارتباطات، موجب تأمین منافع دوسویه برای این شرکت‌ها شود.

دکتر زارعیان درتشریح بیشتراین فراخوان همکاری افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها در هر یک از حوزه‌های VOD/AOD، IPTV/LIVE، AR/VR، SD-WAN، UGC/Content، Data Center/Co-Location، Smart CCTV، Value Added Service (VAS)، FinTech، طراحی و تولید سامانه‌های تجاری (هوش تجاری، پیش‌بینی بازار و ...)، تجهیزات و قطعات مخابراتی، سکو‌های ارائه سرویس همگرا در بستر تلفن ثابت و سیارو ارائه مدل‌های ارتقای درآمد (حوزه تلفن ثابت، دیتا و ...) می‌توانند با مخابرات همکاری کنند.

وی همچنین خدمات تعاملی (محتوا)، خدمات اینترنت اشیاء (IoT)، سرویس‌های ابری، سکو‌های دیجیتال ارائه سرویس در بستر تلفن ثابت و باند پهن، تولید و یکپارچه سازی سامانه‌های مدیریت ارتباط با مشتریان CRM)، صورت حساب گیری و ..، دارای «طرح‌های قابل اجرا»، «دانش فنی» یا «محصول» را از موارد دیگر در حوزه همکاری نام برد و افزود: شرکت‌ها می‌توانند تا ۱۴ مرداد با تکمیل فرم به آدرس https://forms.inif.ir/web/guest/TCI درخواست خود برای همکاری را ارسال کنند.
دکتر زارعیان در ادامه افزود: پس از ارزیابی و تأیید، متقاضیان تأییدشده می‌توانند از خدمات مشورتی، تسهیل‌گری و مالی صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین مشارکت با شرکت مخابرات ایران در تجاری‌سازی ایده‌ها، خدمات یا محصولات در چارچوب زیرساخت‌ها و امکانات موجود شرکت مخابرات ایران بهره‌مند شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار