کد خبر: ۶۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
بانک کارآفرین در راستای شفافیت مالی با دریافت عنوان" گزارش مقبول" از حسابرس مستقل، توانست ارزشمند ترین رتبه کیفیت گزارش مالی، را دریافت کند.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ پس از بررسی صورت‌های مالی بانک، در سال مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۰ بانک کارآفرین توانست بالاترین رتبه گزارش کیفیت مالی با عنوان "گزارش حسابرسی مقبول" را از بازرسان و ناظران قانونی دریافت کند.

ارزشمند ترین رتبه کیفیت گزارش مالی برای بانک کارآفرین

این دومین بار است که بانک کارآفرین طی ۲۳ سال فعالیت خود با پیگیری، ارتقای شفافیت و اصلاحات فنی و حرفه‌ای صورت‌های مالی، توانسته این عنوان ارزشمند را دریافت کند که نشان از شفافیت اطلاعات صورت‌های مالی بانک دارد.

با توجه به این که شرکت‌های زیر مجموعه بانک کارآفرین در سال‌های پیش این عنوان را بار‌ها دریافت کرده بودند، در سال گذشته نیز مجامع سالانه کلیه شرکت‌های تابعه بانک کارآفرین، شامل شرکت‌های کارگزاری، لیزینگ، سرمایه‌گذاری، صرافی، بیمه، هلدینگ فناوری نگاه فردا و ابنیه گستر در موعد مقرر و به صورت منظم برگزار شد و بر اساس گزارش حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی، تمامی این شرکت‌ها، گزارش حسابرسی مقبول دریافت کردند.

لازم به ذکر است بانک کارآفرین در طی دو دهه فعالیت خود همواره به عنوان بانکی خوشنام و شفاف در نزد سهامداران و مردم شناحته شده است و این افتخار دیگری است که نشان می‌دهد این بانک بر اساس همان هدف اصلی خود که شفافیت و پاسخ گویی است ادامه مسیر می‌دهد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار