کد خبر: ۶۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۸
سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال به صحبت‌های مهاجم تیم ملی واکنش نشان داد و خواهان این شد که آزمون از ادبیاتی بهتر استفاده کند.

به گزارش مخاطب۲۴ _ ابراهیم قاسم‌پور در خصوص اظهارات سردار آزمون و اینکه تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال را در برکناری دراگان اسکوچیچ را اوج نامردی قلمداد کرد، گفت: دوست ندارم در مورد شخص صحبت کنم یا اسمی بیاورم. متأسفانه فوتبال ایران به جایی رسیده است که بازیکنان به خودشان اجازه می‌دهند برای تیم ملی و فوتبال ایران تصمیم بگیرند و این بی‌دروپیکر بودن فوتبال را نشان می‌دهد. این‌که بازیکنان بخواهند پای خودشان را بیشتر از گلیم‌شان دراز کنند واقعاً فاجعه است و من این حرف را نه به‌عنوان عضو کمیته فنی بلکه به‌عنوان یک فوتبالی و پیشکسوت می‌گویم، بهتر است فوتبالیست‌های ما در حد جایگاه خودشان فعالیت کنند و حرف بزنند.

واکنش سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال به اظهارت سردار آزمون

وی ادامه داد: اگر تصمیمی گرفته می‌شود به‌دلیل همین نابسامانی‌هایی است که به وجود آمده است و بهتر است بازیکن ملی ما سطح ادبیات و فرهنگ لغاتی را که به‌کار می‌برد اندازه دستمزدش ۱ بالا ببرد و با ادبیات درستی حرف بزند. اگر آقایان بدانند چه افرادی در کمیته فنی حاضر هستند قطعاً بهتر صحبت ۱ خواهند کرد. یک بازیکن حق دخالت در مسائل مربوط به فدراسیون یا تیم ملی را ندارد. ما در کمیته فنی هیچ‌کاره نیستیم و این وظیفه را داریم که نظر بدهیم. اگر از مرد بودن حرف می‌زنید پس بهتر است در مسائلی که ربطی به شما ندارد نظر ندهید و در تیم ملی هم از برخی امتیاز‌ها بگذرید. اگر جای علی دایی و علی کریمی بودید چطور صحبت می‌کردید؟

 

قاسم‌پور در ارتباط با صحبت‌های برخی از اعضای هیئت رئیسه که گفته‌اند آن‌ها تصمیم نهایی را در مورد اسکوچیچ خواهند گرفت، تصریح کرد: بله، آن‌ها تصمیم‌گیرنده هستند، ولی اگر ما نظر بدهیم و اعمال نشود احساس می‌کنیم که زیادی هستیم. دلایل خودمان را به هیئت رئیسه در مورد کنار گذاشتن اسکوچیچ می‌گوییم، ولی اگر آن‌ها تصمیم دیگری گرفتند آن وقت در مورد دلایلی که این تصمیم را گرفتیم با رسانه‌ها صحبت خواهیم کرد.

منبع: تسنیم 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار