کد خبر: ۶۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵
سرپرست بانک توسعه تعاون عملکرد شرکت های تابعه را، به عنوان بازوهای تخصصی و اجرایی بانک ضروری و مهم دانست.

به گزارش مخاطب۲۴ _ شیخ حسینی در جلسه بررسی عملکرد شرکت‌های تابعه بانک با تأکید بر اهمیت ایجاد ارزش برای ذینفعان افزود: باید از تمام ظرفیت‌های موجود برای ارائه خدمات و محصولات به کلیه ذینفعان استفاده کرد و شرکت‌های تابعه بانک، به عنوان بازو‌های اجرایی موثر و هم راستا با استراتژی‌های بانک در ایجاد این هم افزایی بسیار موثر می‌باشند.

بررسی عملکرد شرکت های تابعه بانک توسعه تعاون

سرپرست بانک با اشاره بر اینکه در بانک توسعه تعاون تنها سودآوری مطرح نمی‌باشد ادامه داد:باید از تخصص، دانش، تجربه و ظرفیت شرکت‌های تابعه در کلیه زمینه‌ها بهره گرفت تا در تعیین استراتژی ها، اهداف و فرآیند‌ها شاهد موفقیت‌های مجموعه بانک باشیم.

شیخ حسینی ضمن اشاره بر نقش موثر سرمایه انسانی در سازمان اضافه کرد: امروزه مزیت رقابتی بین سازمان‌ها سرمایه انسانی آن‌ها می‌باشد، تکنولوژی، دارایی و درآمد تنها درکنارسرمایه انسانی معنا می‌یابد و توجه به استعداد همکاران زیر مجموعه و ایجاد انگیزه برای آن‌ها از وظایف مدیران می‌باشد.

وی در ادامه انضباط اداری و مالی را پایه اولیه انجام کار‌ها دانست و با اشاره بر اینکه در اسلام و کلام بزرگان نیز به انضباط توجه فراوان شده است افزود: انتظار می‌رود با برنامه ریزی مطلوب و استراتژیک شرکت‌های تابعه در آینده به عنوان شرکت‌های تخصصی علاوه بر اجرای قراداد‌های مرتبط با بانک بتوانند با سایر سازمان‌ها نیز قرارداد‌هایی اجرایی به ثبت برسانند.

سرپرست بانک با اشاره به این‌که رعایت شفافیت در عملکرد و خدمات ارائه شده از سوی شرکت‌های تابعه بانک توسعه تعاون، یکی از مهمترین اصول و راهبردهاست، گفت: فعالیت شرکت‌های تابعه در چارچوب ضوابط حرفه‌ای و قانونی با رعایت شفافیت و در تکمیل خدمات توسعه‌ای بانک می‌باشد. همه فعالیت ها، عملیات‌ها و پروژه‌های شرکت‌ها باید شفاف باشد و برای سهولت در طی نمودن مسیر باید مدیران فعال و با انگیزه‌ای داشته باشیم.

شیخ حسینی در ادامه افزود: شرکت‌های تابعه بانک توسعه تعاون همواره در مسیر ارائه بهینه خدمات متنوع، گسترده و باکیفیت به مجموعه بانک توسعه تعاون تلاش نموده‌اند. در همین راستا نیاز است تا حجم عملیات‌ها را هم جهت با سیاست‌های بانک و واحد‌های تخصصی مرتبط با فعالیت هر شرکت راهبری نمود.

فتاحی رئیس هیات مدیره بانک نیز که در این جلسه حضور داشت خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه راهبرد اصلی شرکت‌های تابعه کمک به بانک می‌باشد، بر ضرورت افزایش سرمایه بانک اشاره و تاکید نمود.

در ادامه سید باقر فتاحی در مورد ضرورت بررسی و رفع مشکلات موجود در شرکت‌ها پرداخت و در این زمینه حضور و مشارکت همکاران مرتبط بانک را جهت تعامل و همفکری موثر دانست.

در این جلسه آقایان فیاض مقدم مدیرعامل شرکت صرافی توسعه تعاون، افتخاری مدیرعامل شرکت سمات، فنایی مدیرعامل شرکت خدمات و پشتیانی توسعه تعاون، عطاء مدیرعامل شرکت واسپاری توسعه تعاون، بوذرجمهر مدیرعامل گروه مالی توسعه تعاون و اکبر نجفی مدیرعامل شرکت کارگزاری پوشش توسعه تعاون گزارش فعالیتها، عملکرد تخصصی و برنامه‌های کاربردی شرکت‌ها را مطرح نمودند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار