کد خبر: ۶۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت‌های لازم برای جانمایی درمانگاه تامین اجتماعی در دو شهرستان چرداول و چوار کسب شده و فرمانداران این دو شهرستان باید زمین مناسب جهت احداث درمانگاه را تعیین کنند.

به گزارش مخاطب۲۴ _ "علی‌اکبر بسطامی" با اشاره به دیدار خود با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اظهار کرد: خوشبختانه در این دیدار و با پیگیری‌های انجام شده تنگنا‌های مالی، مشکلات بودجه‌ای و نحوه جذب نیروی انسانی بیمارستان نهایی و در جلسه صبح سه‌شنبه سازمان، طبق الگوی برگرفته از ملکی شدن بیمارستان شهدای زاگرس ایلام، روند ملکی شدن همه بیمارستان‌های هیات امنایی در سراسر کشور به طور رسمی آغاز خواهد شد.

افزایش حقوق بازنشستگان، یک قدم تا نهایی شدن

وی بر لزوم ارائه خدمات شایسته در شهرستان‌های محروم استان ایلام نیز تاکید کرد و گفت: موافقت‌های لازم برای جانمایی درمانگاه تامین اجتماعی در دو شهرستان چرداول و چوار کسب و مقرر شد، فرمانداران این دو شهرستان در اسرع وقت نسبت به تعیین زمین مناسب جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی اقدام کنند.

 


بسطامی تصریح کرد: با موافقت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری تامین اجتماعی در شهرستان هلیلان به زودی مستقر خواهد شد.

رئیس کمیته رفاه و تامین اجتماعی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اشاره به بحث افزایش حقوق بازنشستگان، گفت: موضوع افزایش حقوق بازنشستگان در مراحل پایانی قرار دارد و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به عنوان مطالبه به حق این عزیزان محقق خواهد شد.

منبع: تابناک 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امید ایمانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
0
0
سالهاست که دروغ تحویل مردم میدهید . تا روزی به چشم نبینیم باور نداریم . سالها پیش هم همین حرف شما را بازگو کردن مسئولین سابق .
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار