کد خبر: ۶۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵
مجمع عمومی عادی سالیانه پست‌ بانک‌ ایران با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی و نمایندگان دولت، سهام عدالت، سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره این بانک، بازرس و حسابرس قانونی و همچنین نمایندگان و وکلای سهامداران، برگزار و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰ به تایید مجمع رسید.

مجمع عمومی عادی سالیانه پست‌ بانک‌ ایران با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی و نمایندگان دولت، سهام عدالت، سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره این بانک، بازرس و حسابرس قانونی و همچنین نمایندگان و وکلای سهامداران، صبح شنبه ۱۸ تیرماه سال جاری برگزار و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰ به تایید مجمع رسید. 

صورت های مالی پست بانک ایران به تایید مجمع عمومی بانک رسید

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی پست‌ بانک‌ ایران، در ابتدای این جلسه بهزاد شیری مدیرعامل گزارشی از وضعیت مالی بانک و عملکرد بانک در سال مالی ۱۴۰۰ ارائه و به سوالات سهامداران پاسخ داد.
در ادامه این جلسه، صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰ توسط حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب شد و مقرر شد ۱۰ درصد سود قابل تقسیم به مبلغ ۴۵ ریال برای هر سهم بین سهام‌داران تقسیم شود و مابقی به افزایش بانک اختصاص پیدا کند.

صورت های مالی پست بانک ایران به تایید مجمع عمومی بانک رسید
در این جلسه، انتخاب حسابرس، بازرس قانونی انتخاب شدند و روزنامه‌های کثیرالانتشار اطلاعات و ایران برای چاپ آگهی‌ها و سایر موارد انتخاب شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار