کد خبر: ۶۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: بررسی‌ها در زمینه اجساد کشف شده در نجف‌آباد آغاز شده و تیم بسیار مجربی از مجموعه نیروی انتظامی و پزشکی قانونی با نظارت دادستانی شهرستان در حال بررسی ابعاد مختلف این قضیه هستند.

به گزارش مخاطب۲۴ _ حجت‌الاسلام و‌المسلمین اسدالله جعفری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با کشف اجساد حلق‌آویز یک خانواده در نجف‌آباد اظهارداشت: عصر روز جمعه خبری مبنی بر حلق‌آویز شدن ۵ نفر از اعضای یک خانواده توسط اهالی محل و همسایه‌ها به نیروی انتظامی اعلام شد و بلافاصله ماموران ما به همراه دادستان شهرستان و پزشکی قانونی و سایر افراد مرتبط برای بررسی صحنه حادثه در محل حاضر شدند.

اجساد حلق‌آویز‌ یک خانواده در نجف‌آباد کشف شد

وی افزود: جسد‌ها فساد نعشی پیدا کرده بودند که حاکی از آن است که چند روز از این حادثه گذشته است؛ بلافاصله بررسی‌ها آغاز شده و تیم بسیار مجربی از مجموعه انتظامی و پزشکی قانونی با نظارت دادستانی شهرستان در حال بررسی ابعاد مختلف این قضیه هستند و به محض اعلام نتایج به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با رد فرضیه قتل در این حادثه عنوان کرد: آنچه که مسلم است این است که در بررسی موضوع با توجه به شواهد موجود در صحنه مسئله قتل که برخی به آن اشاره کرده‌اند تاکنون مطرح نشده است.

وی ادامه داد: این طبیعی است که در بررسی موضوع افراد مطلع و مرتبط با این خانواده که از قبل نیز با آن‌ها ارتباط داشتند احضار شوند تا در خصوص وضعیت قبل از این حادثه تحقیقاتی انجام و اطلاعات مرتبط با این موضوع از آن‌ها اخذ شود.

منبع: تسنیم 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار