کد خبر: ۶۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
حضور رونالدو در بارسلونا می تواند انتقال بسیار جنجالی و شگفت انگیز باشد و بار دیگر رقابت را در لالیگا به اوج رساند. بارسا از راه این انتقال سود نجومی از محل درآمدهای فروش پیراهن، حق پخش و تبلیغات به دست خواهد آورد

به گزارش مخاطب۲۴ _ رئیس باشگاه بارسلونا با مدیر برنامه‌های کریستیانو رونالدو نشستی را برگزار کرده است تا درباره انتقال این بازیکن به نوکمپ صحبت کند.

کریستیانو رونالدو در راه بارسلونا

کریستیانو رونالدو در ۳۷ سالگی همچنان مشتریان زیادی دارد. رونالدو باوجود فصل ناامید کننده‌ای که منچستر یونایتد داشت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و به عنوان بهترین بازیکن و بهترین گلزن فصل شیاطین سرخ انتخاب شد.

 

غیبت منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا باعث شده است تا کریستیانو رونالدو خواستار جدایی از این تیم باشد.

تیم‌های زیادی شامل بایرن مونیخ، چلسی و اینترمیلان در تلاش هستند که این فوق ستاره پرتغالی را جذب کنند و به نظر می‌رسد که بارسلونا هم به این انتقال علاقه دارد.

طبق اعلام روزنامه آس خوان لاپورتا رئیس آبی اناری‌ها نشستی را به صرف شام با خورخه مندس مدیر برنامه‌های کریستیانو رونالدو برگزار کرده تا درباره انتقال این بازیکن به نوکمپ صحبت کند.

بارسلونا در تابستان سال قبل هم مشتری کریستیانو رونالدو بود، اما مشکلات اقتصادی باشگاه اجازه نداد که این انتقال صورت گیرد.

حضور رونالدو در بارسلونا می‌تواند انتقال بسیار جنجالی و شگفت انگیز باشد و بار دیگر رقابت را در لالیگا به اوج رساند.

علاوه بر بارسلونا تیم‌های دیگری مثل رم، بایرن مونیخ و چلسی هم مشتری این فوق ستاره پرتغالی هستند. این درحالی است که باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرده که این بازیکن فروشی نیست.

منبع : تابناک 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار