کد خبر: ۶۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲
اعضای خانواده‌ای که برای تفریح راهی ساحل بندر کیاشهر در استان گیلان شده بودند، در دریا گرفتار شدند و سه نفر از آن‌ها بر اثر غرق شدن در دریا جانشان را از دست دادند.

به گزارش مخاطب۲۴ _ اعضای خانواده‌ای که برای تفریح راهی ساحل بندر کیاشهر در استان گیلان شده بودند، در دریا گرفتار شدند و سه نفر از آن‌ها بر اثر غرق شدن در دریا جانشان را از دست دادند. قربانیان، عروس و دامادی جوان و خواهر نوجوان عروس بودند که اجسادشان توسط مردم محلی و نیرو‌های هلال‌احمر از آب بیرون کشیده شد.

مرگ غم‌انگیز عروس و داماد در دریای خزر + عکس

در جریان این حادثه سه عضو خانواده شامل داماد ۲۴ ساله، عروس ۲۰ ساله و خواهر ۱۳ ساله عروس جانشان را از دست دادند و چهارمین نفر که خواهر بزرگ عروس است در بیمارستان بستری است و تلاش برای نجات جان او ادامه دارد.

 

این حادثه دردناک عصر جمعه در ساحل سلیم چاف در بندر کیاشهر رخ داد. آن روز اعضای خانواده‌ای از اهالی روستای تهام در حوالی آستانه اشرفیه برای تفریح به کنار ساحل رفته بودند که چهار نفر از آن‌ها تصمیم گرفتند وارد دریا شوند.

داماد جوان خانواده به همراه همسرش و دو خواهر او وارد دریا شدند، اما کمی که جلوتر رفتند، ناگهان زیر پایشان خالی شد و در دریا غوطه‌ور شدند. این اتفاق در چشم برهم زدنی رخ داد و شاهدان با دیدن این صحنه فریادزنان درخواست کمک کردند.

مردم محلی که در ساحل حضور داشتند ماجرا را به هلال‌احمر گزارش کردند و همزمان برای کمک به غرق‌شدگان وارد دریا شدند. آن‌ها در همان دقایق اولیه پیکر سه نفر را از آب بیرون کشیدند و به ساحل منتقل کردند، اما نیمه‌کاره بودن پل فلزی سلیم چاف و وجود یک پل چوبی که تنها راه عبور آمبولانس اورژانس به محل حادثه بود باعث شد که نیرو‌های اورژانس با تأخیر به آنجا برسند.

با این حال و با حضور نیرو‌های اورژانس، معلوم شد که تازه داماد و عروس جوان جانشان را از دست دادند، اما سومین نفر که خواهر بزرگ عروس بود، پس از تلاش فراوان امدادگران اورژانس احیا شد و به سرعت به بیمارستان انتقال یافت.

مرگ غم‌انگیز عروس و داماد در دریای خزر + عکس

مرگ دردناک عروس و داماد در دریای خزر؛ آمبولانس هم دیر رسید | اجساد ۳ عضو یک خانواده از دریا بیرون کشیده شد‌از سرنوشت چهارمین عضو خانواده که خواهر ۱۳ ساله عروس بود، خبری نبود؛ در این شرایط امدادگران هلال‌احمر وارد عمل شدند و عملیات جست‌وجو در دریا آغاز شد. این عملیات تا نیمه شب شنبه ادامه داشت تا اینکه با تلاش امدادگران، جسد بی‌جان دختر نوجوان نیز پیدا و از دریا بیرون کشیده شد.

منبع : همشهری 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار