کد خبر: ۶۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه های انسانی بانک شهر با اشاره به برنامه زمانبندی مرحله دوم آزمون استخدامی بانک شهر بر حضور به موقع شرکت کنندگان در موعد تعیین شده جهت انجام مصاحبه حضوری تاکید کرد.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک شهرمحمدعلی دهاقین با بیان اینکه مصاحبه‌های تخصصی بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به عنوان بخشی از فرایند استخدام می‌باشد گفت: شرکت کنندگانی که در مرحله اول آزمون استخدامی بانک موفق به کسب حد نصاب نمره کتبی شدند جهت حضور در مصاحبه مرحله اول این آزمون فراخوانده شده اند.

برنامه زمانبندی مرحله دوم آزمون استخدامی بانک شهر

وی با تاکید بر اینکه ضرورت شناسایی دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های ارزیابی‌شوندگان برای موفقیت در انجام وظایف شغلی ضروری است، افزود: مصاحبه حضوری از ارزیابی شوندگان آزمون، در ۴ مرحله و در طی ۴ ساعت، با ابزار‌های مختلف مصاحبه، تست‌های روانشناسی و آزمون شخصیت توسط ارزیابان انجام می‌گیرد و این فرایند ارزیابی تا تاریخ ۲۲ تیر ادامه خواهد داشت.

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی بانک شهر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هر گونه تاخیر باعث بی نظمی و اختلال در روند مراحل آزمون فوق خواهد بود، از داوطلبین در خواست می‌شود، راس زمان مقرر در محل اعلام شده حضور یابند.

مدیر امور آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی بانک شهر در پایان اظهار داشت: برگزیدگان در آزمون مصاحبه بررسی صلاحیت و شایستگی عمومی به مرحله سوم راه یافته و پس از کسب امتیاز مورد نظر طی مراحل اداری بر پای انعقاد قرار داد استخدامی در مجموع ۱۳۰ نفر برگزیده نهایی آزمون خواهند شد

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار