کد خبر: ۶۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۶
گزارش بازدیدها و دیدارهای دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه در سفر به استان کرمانشاه ، در روز پنجشنبه ۹ تیرماه ۱۴۰۱ ، به شرح ذیل ارائه می شود:

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران _ دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران به همراه شهنام زندیه رییس اداره کل آمار و بودجه، فاتح ملائی مدیر شعب پست بانک کرمانشاه و فیروز رحیمی معاون اداره کل روابط عمومی از شعبه پیام کرمانشاه بازدید کردند.

دیدار مدیر عامل پست بانک ایران از شعبه پیام کرمانشاه

در این بازدید که صبح روز پنجشنبه ۹ تیر ماه انجام شد، دکتر شیری به بررسی پرونده‌های تسهیلاتی، دستگاه‌های خود پرداز، باجه‌های بانکی روستایی و منابع شعبه پرداخت.

در ادامه مدیر عامل بانک و هیات همراه در نشست صمیمی با رییس، معاون و کارکنان شعبه به بررسی مسائل و مشکلات و نحوه ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات پرداختند و دکتر شیری رهنمود‌های لازم را ارائه کرد.


دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران به همراه شهنام زندیه رییس اداره کل آمار و بودجه، فاتح ملائی مدیر شعب پست بانک کرمانشاه و فیروز رحیمی معاون اداره کل روابط عمومی از باجه بانکی کرناچی کرمانشاه بازدید کردند.

در این بازدید که صبح روز پنجشنبه ۹ تیر ماه انجام شد، دکتر شیری به بررسی پرونده‌های تسهیلاتی، دستگاه‌های خود پرداز، باجه‌های بانکی روستایی و منابع باجه پرداخت.

در ادامه مدیر عامل بانک و هیات همراه در نشست با مسئول باجه به بررسی مسائل و مشکلات و نحوه ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات پرداختند و دکتر شیری رهنمود‌های لازم را ارائه کرد.

دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران به همراه شهنام زندیه رییس اداره کل آمار و بودجه، فاتح ملائی مدیر شعب پست بانک کرمانشاه و فیروز رحیمی معاون اداره کل روابط عمومی، در ادامه سفر به استان کرمانشاه، از کارخانه نوآوری استان، ضمن گفتگو با مدیران آن؛ ازطرح‌ها و پروژه‌ها و بخش‌های آموزشی و تحقیق و توسعه‌ای آن بازدید کردند.

در این بازدید که صبح روز پنجشنبه ۹ تیر ماه انجام شد، هیات بانک، از طرح تسهیلاتی اعطایی پست بانک در بخش تجهیزات آموزشی، شتاب دهنده تیک، شتاب دهنده نیروی غرب، خانه خلاقیت و نو آوری و گلخانه هوشمند کارخانه مذکور بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها، نوآوری‌ها و برنامه‌های آن قرار گرفتند.

دکتر شیری مدیر عامل پست بانک ایران به همراه شهنام زندیه رییس اداره کل آمار و بودجه، قزلباش رییس اداره کل امور شعب، مهدوی رییس اداره کل نظارت و بررسی طرح‌ها، نصیری رییس اداره کل تامین و نظارت نرم افزار‌ها، فاتح ملائی مدیر شعب پست بانک کرمانشاه و رحیمی معاون اداره کل روابط عمومی، در ادامه سفر به استان کرمانشاه، از شعبه آزادی و ادارات ستادی مدیریت شعب کرمانشاه کردند.

در این بازدید دکتر شیری با رییس و کارکنان شعبه آزادی گفتگو و نسبت به بررسی وضعیت ارائه خدمات، نحوه تشکیل پرونده تسهیلات اعطایی و از جمله فرزند آوری، نرم افزار وصول مطالبات طراحی شده استان و مسائل و مشکلات مطروحه پرداخت.

همچنین حضور در محل صندوق امانات استان و بررسی نحوه اشتراک پذیری آن و بخش‌های مختلف واحد‌های ستادی و اطلاع از نحوه انجام وظایف و استقرار آن‌ها از دیگر اقدامات سفر مذکور بود.

گفتنی است، این بازدید روز پنجشنبه ۹ تیر ماه انجام شد.

در ادامه سفر استانی مدیر عامل پست بانک ایران و هیات همراه به استان کرمانشاه، جلسه شورای اداری مدیریت استان به ریاست دکتر شیری، روز پنجشنبه ۹ تیرماه برگزار شد.

در این جلسه که روسای شعب و مسئولان ادارات ستادی استان حضور داشتند، ملائی مدیر شعب استان به ارائه اهم موضوعات و نقطه نظرات مجموعه استان در زمینه بهبود و ارتقاء عملکرد پرداخت.

در ادامه قزلباش رییس اداره کل امور شعب، گزارش عملکرد استان کرمانشاه در شاخص‌های مختلف را ارائه کرد و سپس مهدوی رییس اداره کل نظارت و بررسی طرح‌ها، نصیری رییس اداره کل تامین و نظارت بر نرم افزار‌ها و زندیه رییس اداره کل آمار و بودجه پاسخ‌های لازم g به موارد مطرح شده در جلسه را ارائه کردند.

در این جلسه هریک از روسای شعب و مسئولان ستادی استان به طرح دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان جلسه دکتر شیری در جمع بندی نهایی؛ رهنمود‌های لازم را در خصوص استفاده از ظرفیت‌های بالقوه طبیعی و ایجادی استان، نگاه استراتژیک به توسعه خدمات باجه‌ها، ارتقاء کمی و کیفی عملکرد استان، توجه ویژه به معیشت کارکنان متناسب با عملکرد، استفاده مناسب از ظرفیت مقررات و تفویض اختیارات ابلاغی به شعب و تاکید بر اهمیت و اولویت تجهیز و رفع موانع و نیاز‌های نرم افزاری و سخت افزاری شعب و استان‌ها ارائه کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار