کد خبر: ۵۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷
هولدینگ بزرگ مالی و بانکی ING با انتشار گزارشی اعلام کرد که میزان افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا در جلسه امروز فدرال رزرو، احتمالا ۷۵ واحد بوده و به افزایش ارزش و شاخص دلار کمک خواهد کرد.

به گزارش مخاطب۲۴ ـ با افزایش گمانه زنی‌ها در خصوص میزان افزایش نرخ بهره بانکی توسط فدرال رزرو آمریکا در جریان جلسه امروز کمیته بازار آزاد فدرال، هولدینگ بزرگ بانکی و سرمایه گذاری ING نیز تایید کرده که به احتمال زیاد، میزان افزایش نرخ بهره ۷۵ واحد خواهد بود.

تقویت دلار آمریکا در پی جلسه فدرال روزو

هولدینگ بزرگ بانکی ING با انتشار تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که برآورد‌های این هولدینگ نشان دهنده افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره بانکی توسط فدرال رزرو در اواخر امروز خواهد بود و در حال حاضر نیز بازار‌های مالی مختلف بر همین اساس قیمت گذاری‌های خود را انجام داده اند.

در گزارش منتشر شده از سوی این هولدینگ آمده است: ما انتظار داریم که نتیجه جلسه امروز به طور کلی برای چشم انداز کوتاه مدت دلار مثبت باشد. این بدان معنا نیست که واکنش فوری دلار لزوماً امروز مثبت خواهد بود، زیرا در واقع سناریو‌های متعددی وجود دارد که ممکن است فدرال رزرو کمتر از سطح انتظارات فعلی بازار عمل کند. به هر حال، برخی اصلاحات دلار امروز پس از یک رالی بزرگ امکان پذیر است.

در ادامه این گزارش آمده است: ما فکر میکنیم هرگونه اصلاح قیمت احتمالی دلار نیز کوتاه مدت خواهد بود. چراکه بعید به نظر می‌رسد سرمایه گذاران در شرایط فعلی که سیاست‌های فدرال رزرو منجر به تقویت ارزش دلار شده و بازدهی اوراق قرضه بانک مرکزی آمریکا نیز افزایش یافته، رویکرد مثبت و صعودی نسبت به دلار نداشته باشند.

منبع : بازار 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار