کد خبر: ۵۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
بار‌ها بحث حضور آلکس نوری در فوتبال ایران مطرح شده و البته تا به امروز عملی نشده، حالا مدیران استقلال مذاکره با آلکس نوری را هم شروع کرده‌اند؛ گزینه‌ای که حضورش جذابیت‌های خاص خودش را خواهد داشت.

مخاطب ۲۴- در چند سال گذشته هم بار‌ها بحث حضور آلکس نوری در فوتبال ایران مطرح شده و البته این اتفاق تا به امروز عملی نشده است. حالا مدیران استقلال مذاکره با آلکس نوری را هم شروع کرده‌اند؛ گزینه‌ای که حضورش در باشگاه استقلال جذابیت‌های خاص خودش را خواهد داشت.

الکس نوری بمب بوندس‌لیگایی استقلال

بعد از منتفی شدن حضور جواد نکونام در استقلال، نام عنایتی به عنوان گزینه مدیرعامل باشگاه استقلال برای جانشینی فرهاد مجیدی منتشر شد با این همه جوی که در فضای مجازی شکل گرفت باعث شد که سرمربیگری رضا عنایتی در استقلال شکل نگیرد.

گزینه ایرانی دیگر مدیران استقلال، مهدی رحمتی بود، اما به گفته مدیرعامل جدید باشگاه آلومینیوم، سرمربی این تیم به پیشنهاد استقلال پاسخ منفی داده تا به کارش در اراک ادامه دهد.

طی ۲۴ ساعت گذشته و در بازار شایعات نام دو مربی اهل ترکیه هم به عنوان گزینه هدایت استقلال مطرح شد. از شنول گونش که گویا قرار نیست به ایران بیاید تا ارطغرول ساغلام سرمربی تراکتور که بر اساس برخی اخبار، پیشنهاد استقلال به او باعث شده تا این مربی برای ادامه همکاری با تراکتور وسوسه شود.   

باشگاه استقلال در چند روز گذشته شرایط چند مربی اروپایی را مورد بررسی قرار داده، ولی هنوز سرمربی جدید این تیم انتخاب نشده است. البته مدیران این باشگاه به شکل ویژه و جدی پروسه انتخاب سرمربی را جلو می‌برند تا انتخاب نهایی را انجام دهند.
اتفاق جالب، اما شروع مذاکرات استقلال با آلکس نوری است؛ مربی ایرانی‌الاصل که سابقه مربیگری در بوندس‌لیگا را دارد و حالا در تیررس آبی‌های پایتخت قرار گرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار