کد خبر: ۵۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
یک طرف از صورت جاستین بیبر، خواننده معروف کانادایی، به دلیل ابتلا به یک ویروس نادر فلج شد.

مخاطب۲۴-  یک طرف از صورت جاستین بیبر، خواننده معروف کانادایی، به دلیل ابتلا به یک ویروس نادر فلج شد.، به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از ورایتی، جاستین بیبر خواننده سرشناس سبک پاپ، روز جمعه با انتشار یک ویدئو در صفحه اینستاگرام خود از ابتلا به یک ویروس جدی خبر داد که نیمی از صورتش را فلج کرده و به لغو اجرا‌های وی در تورنتو و واشنگتن دی سی انجامیده است.

بیماری نادر خواننده معروف کانادایی؛ «جاستین بیبر» فلج شد

بیبر در این ویدئوی دو دقیقه و نیمه به هوادارنش توضیح داد که به سندروم رامسی هانت مبتلا شده است، ویروس نادری که اعصاب صورت را درگیر کرده و می‌تواند به فلج آن منجر شود.

 


بیبر برای این که جدیت بیماریش را اثبات کند، در این ویدئو گفت: همانطور که می‌بینید، با این چشمم نمیتوانم پلک بزنم و لبخند زدن با این طرف صورتم ممکن نیست. پره بینی در این سمت صورتم حرکت نمی‌کند و نیمی از صورتم به طور کامل فلج شده است.

وی افزود: بنابراین به آن‌ها که از لغو شدن اجرا‌های بعدیم دلخور شده‌اند می‌گویم همانطور که می‌بینید من از لحاظ جسمی قادر به اجرای در این کنسرت‌ها نیستم و مشکلی که دارم نسبتا جدی است.

 با وجود این، جاستین بیبر روحیه خوبی از خود نشان داده و اعلام کرد با درمان و ورزش به بیماریش غلبه خواهد کرد.
وی گفت: صورتم به وضع عادی برخواهد گشت. این مساله کمی زمان می‌برد؛ نمی‌دانیم چقدر طول می‌کشد، اما در نهایت خوب خواهم شد. امیدوارم و به خدا اعتماد دارم و مطمئنم همه این‌ها حکمتی دارد. تا آن زمان که خوب شوم استراحت می‌کنم.

بیماری نادر خواننده معروف کانادایی؛ «جاستین بیبر» فلج شد

جاستین بیبر، خواننده و ترانه سرای ۲۸ ساله برنده جایزه گرمی و استعدادی است که توسط شبکه اجتماعی یوتیوب کشف شد و امروز در اینستاگرام بیش از ۲۴۰ میلیون دنبال کننده دارد.

برچسب ها: جاستین بیبر
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار