کد خبر: ۵۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از ریزش ساختمان ۴ طبقه در کرمانشاه خبر داد. وی افزود: فرماندار پاوه علت حادثه را نشت گاز خانگی عنوان کرد و گفت: در کمتر از یک ساعت ۶ نفر را زیر آور بیرون آوردیم که متأسفانه ۲ نفر از آن‌ها فوت کرده و مابقی به بیمارستان منتقل شدند.

مخاطب۲۴- سخنگوی سازمان اورژانس کشور از ریزش ساختمان ۴ طبقه در کرمانشاه خبر داد. وی افزود: فرماندار پاوه علت حادثه را نشت گاز خانگی عنوان کرد و گفت: در کمتر از یک ساعت ۶ نفر را زیر آور بیرون آوردیم که متأسفانه ۲ نفر از آن‌ها فوت کرده و مابقی به بیمارستان منتقل شدند.

ریزش ساختمان ۴ طبقه در کرمانشاه

مجتبی خالدی از ریزش ساختمانی 4 طبقه در شهر نوسود کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: علت ریزش ساختمان هنوز به طور دقیق مشخص نیست. هفت مصدوم از زیر آوار خارج شده‌اند.

وی افزود: چهار نفر از مصدومین بدحال هستند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور متذکر شد: سه دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک بالگرد به محل حادثه اعزام شده است.

 

 

تکمیلی / فعلا ۲ کشته و ۴ نفر زخمی

فارس نوشت: فرماندار پاوه از تخریب یک ساختمان سه طبقه در شهر نوسود به علت نشت گاز خانگی خبر داد و گفت: در کمتر از یک ساعت ۶ نفر را زیر آور بیرون آوردیم که متأسفانه ۲ نفر از آن‌ها فوت کرده و مابقی به بیمارستان منتقل شدند.

اردشیر رستمی فرماندار پاوه امروز از تخریب یک ساختمان در شهر نوسود خبر داد و در توضیح جزییات این حادثه، اظهار کرد: ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز یک ساختمان سه طبقه در شهر نوسود به علت نشت گاز خانگی منجر شد.

وی با اشاره به حضور سریع عوامل ستاد بحران در محل مذکور، گفت: خود بنده نیز در محل حضور دارم، به گفته مردم ساکن در منطقه هشت نفر در ساختمان ساکن بوده که در کمتر از یک ساعت ۶ نفر را زیر آور بیرون آوردیم که متأسفانه ۲ نفر از آن‌ها فوت کرده و مابقی به بیمارستان منتقل شدند.

وی ادامه داد: تلاش عوامل مربوطه از سپاه، ارتش، نیروی انتظامی گرفته تا شهرداری، اورژانس و... برای پیدا کردن دیگر افراد همچنان ادامه دارد همه عوامل پای کار هستند.

 

هومن رفیعی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز به خبرنگار فارس، گفت: ضمن اعلام آماده‌باش به تمامی نیروهای عملیاتی اورژانس در منطقه؛ ۴ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولاس و یک فروند بالگرد به محل حادثه اعزام شده است.

ریزش ساختمان ۴ طبقه در کرمانشاه

 

بخش نوسود با بیش از هشت هزار نفر جمعیت در حدود ۵۰ کیلومتری شهر پاوه واقع شده است.

شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

 

این خبر تکمیل می شود...

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار